Judrioje gatvėje automobiliai liko be ratų

Judrioje gatvėje automobiliai liko be ratų

Trečiadienio popietę, kelios minutės prieš 16 val. Dariaus ir Girėno gatvėje susidūrė du automobiliai. Nors žmonės rimčiau nenukentėjo, abi transporto priemonės buvo gerokai aplamdytos.

Pirminiais duomenimis, susidūrė „Skoda Oktavia“ ir „Citroen“. Po susidūrimo viena transporto priemonė liko ant važiuojamosios kelio dalies, o kita užlėkė ant pėsčiųjų tako ir sustojo atsitrenkusi į gyvatvorę. Sutapimas, bet po avarijos lūžo abiejų automobilių važiuoklės, vienas automobilis „pametė“ ratus, tad kelionės daugiau tęsti negalėjo.

Komentarai

  • O tai kokiame kaime buvo

  • Jei visi važiuotų saugiu greičiu, tai tokioje gatvėje avarijų nebūtų. Kiek tos Dariaus Girėno gatvės – pora šimtų metrų. Gerai dar, kad yra netoli „Plukių“ stotele kelio dangos pakylėjimas, ir reikia praleisti pėsčiuosius. Kai kurie vairuotojai nemandagūs, jiems KET negalioja. Telefonai rankoje ir visada „žalia “ šviesa.

    • Atsakyti
  • citroeno vairuotojas kaltas nes atsitrenke i stovinti auto su ijungtu avariniu, vaziuojant nereikia varnas skaiciuoti ,tai matysite kas vyksta pries nosi.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų