Jubiliejinis 25-asis krepšinio turnyras Italijoje

Jubiliejinis 25-asis krepšinio turnyras Italijoje

LSU Atleto komanda, vadovaujama trenerio  E. Nickaus ir generalinio vadybininko E. Žaromskio, dalyvavo tarptautiniame jaunimo (U–18) krepšinio turnyre Lisone, Italijoje.

Kauno Atleto – LSU komanda buvo sudaryta iš įvairių regionų krepšininkų. Nuo 1993m. APL organizuoja Jaunimo tarptautinį krepšinio turnyrą „Citta di LISSONE“, kuris  yra vienas iš svarbiausių jaunimo krepšinio įvykių ne tik Italijoje, bet ir  visoje Europoje. Jame savo laiku žaidė tokios krepšinio žvaigždės kaip Vladimiras Radmanovičius, Chrisas Quinnas, Andrea Bargnani, Daequanas Cookas ir daugelis kitų.  Turnyras pasižymi stipriomis komandomis ne tik iš Europos, bet ir iš Šiaurės Amerikos. Turnyre dalyvavo 12 komandų iš aštuonių šalių: „Team Ohio“ (JAV), „BC Toronto“ (KAN), „KK Kvarner Rijeka“ (KRO), „KK Zadar“ (KRO), „Mena All Stars Dubai“ (E.A.U.), „Atletas Kaunas“ (LTU), „BC Telenet Oostende“ (BEL), „Reyer Venezia“ (ITA), „Dinamo Sassari“ (ITA), „Pallacanestro Trapani“ (ITA), „AP Galvi Lissone“ (ITA), „Team Urspring“ (VOK).

Atletas – LSU komanda Italijoje sužaidė penkias rungtynes iš kurių tris laimėjo ir du kartus patyrė pralaimėjimą bei  užėmė penktąją vietą bendroje įskaitoje.

Rezultatai:

 • „Kauno Atletas“ – LSU“ 78 – 72 „KK Kvarner Rijeka“.
 • „Reyer Venezia“ 68 – 61 „Kauno Atletas – LSU“.
 • „Kauno Atletas“ – LSU 66 – 72 „Team Urspring“.
 • „Pall. Trapani“ 76 – 81 „Kauno Atletas – LSU“.
 • „Kauno Atletas – LSU“ 72 – 60 „AP Galvi Lissone“.

Komandos sudėtis: Benas Ilevičius (treneris A.Vilimas, Raseiniai), Orestas Šnioka (treneris G. Markevičius, Rokiškis), Lukas Čiginskas (treneris R. Anskaitis,Kaunas), Arminas Bačiūnas (treneris K.Kondrotas,Vilkija), Dominykas Ratkus, Rokas Ruškys (treneris D.Bertulis, Šiauliai), Gvidas Čekanskas (treneris R. Anskaitis, Šilutė), Robertas Balčius (treneris T.Mykolaitis, Šakiai), Redas Venclovas (treneris T.Mykolaitis, Panevežys), Klaidas Baltrimavičius (treneris K.Kondrotas, Kėdainiai), Nojus Verbickas ir Justinas Sakalauskas (treneris R.Troškienė, Ukmergė). Komandai vadovavo treneris Edas Nickus.

JIT 2017 komandų užimtos vietos turnyre:

 1. Reyer Venezia.
 2. Team Ohio.
 3. BC Toronto.
 4. Team Urspring.
 5. Kauno Atletas – LSU.
 6. AP Galvi Lissone.
 7. Pall Trapani.
 8. Dinamo Sassari.
 9. KK Zadar.
 10. KK Kvarner Rijeka.
 11. BC Oostende.
 12. MENA All – stars.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų