Joninių šventę sugadino ne lietus

Joninių šventę sugadino ne lietus

Panašu, kad kupiškėnai Jonines šventė audringiausiai – puolė net juos raminti atvykusius pareigūnus. Tačiau galiausiai išsiblaivyti teko areštinėje.

40-metė Kaune gyvenanti moteris pranešė, kad šeštadienį apie 21.40 val., šventės metu, Kupiškyje, Topolių g.,  viešojoje vietoje, pažįstamas 22-ejų vyras, vieną kartą jai spyrė į jai klubus. Atvykę pareigūnai sulaikė mušeiką. Jam nustatytas 1,97 prom. girtumas.

Maždaug po valandos, apie 22.50 val., policijos pareigūnai vėl buvo kviečiami į Joninių šventę. Mat 21-erių kupiškėnas įžūliu elgesiu, piktybiškai tyčiodamasis, demonstravo nepagarbą aplinkiniams – matant šventės dalyviams, garsiai šūkavo, vartojo necenzūrinius žodžius, elgėsi neadekvačiai ir agresyviai, jį raminančiam policijos pareigūnui vieną kartą sudavė į ranką, bėgo nuo jį sulaikyti mėginusio pareigūno, tarnybiniame automobilyje policijos pareigūnus vadino necenzūriniais žodžiais ir koja išdaužė automobilio durų stiklą, apgadino apdailos detales. Galiausiai agresyviai nusiteikęs kupiškėnas buvo uždarytas į areštinę.  Jam nustatytas 1,39 prom. girtumas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų