Jauna moteris bus teisiama dėl mirtino dūrio peiliu

Jauna moteris bus teisiama dėl mirtino dūrio peiliu

Panevėžio apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą ir į teismą perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 24 metų panevėžietė I. N. kaltinama nužudžiusi savo sugyventinį.

Jauną moterį į teisiamųjų suolą atvedė šiemet vasarą įvykusi tragedija. Apie 22.30 val. į butą Panevėžyje buvo iškviesta greitoji pagalba.

Atvykę medikai 32 metų sužeistąjį bandė reanimuoti, bet nesėkmingai. Vyras, kuriam buvo pažeisti plaučiai ir kiti vidaus organai, nukraujavęs mirė.

Į įvykio vietą atvykusiems policijos pareigūnams I. N. iš pradžių teigė, kad jos gyvenimo draugą sužalojo kažkoks į butą atėjęs vyras, tačiau vėliau ji prisipažino, kad vieną kartą peiliu dūrė pati. Moteris buvo sulaikyta, jai nustatytas 1,42 promilės girtumas.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, o jiems vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Jelena Sabaliauskienė. Ikiteisminio tyrimo metu buvo gautos ekspertų išvados, apklausti liudytojai.

Pasak prokurorės J. Sabaliauskienės, I. N. savo kaltę pripažino visiškai. „Ši skaudi nelaimė įvyko po išgertuvių kilus konfliktui, o pasekmės – labai skaudžios“, – sakė prokurorė.

Už šeimos nario nužudymą Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos.

Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų