Įteikti „Auksinės krivūlės“ apdovanojimai

Įteikti „Auksinės krivūlės“ apdovanojimai

Minint Lietuvos vietos savivaldos dieną  „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbtos Lietuvos savivaldybės. Panevėžio miesto savivaldybė paskelbta bendruomeniškiausia savivaldybe, ji per 2017 metus vietos gyventojams ir bendruomenėms pristatė daugiausiai planuojamų ir vykdomų ES investicijų projektų.

Laureatus paskelbė ministerijos, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacija.

Birštono savivaldybė apdovanojimo sulaukė už daugiabučių renovaciją, Alytaus miestas pagerbtas už efektyvią šilumos ūkio priežiūrą.

Jonavos rajonas pripažinimo sulaukė „už pagalbą, supratimą ir draugiškumą kariams“. Klaipėdos miesto savivaldybė tapo laureate nominacijoje už kultūros puoselėjimą, o Klaipėdos rajono savivaldybė įvardyta draugiškiausia šeimai.

Mažeikių rajonas apdovanotas už didžiausią pažangą didinant eismo saugumą, Plungės rajonas – už iniciatyvą visuomenės sveikatos stiprinimo veiklose, Šilutės rajonas – už pažangą siekiant veiksmingo švietimo.

Joniškio rajono savivaldybė pagerbta už indėlį aktyviai naudojant ir vystant REGIA interaktyvų žemėlapį, Kėdainių rajonas – už aktyvų dalyvavimą skatinant kurtis bendruomeninius verslus.

Kauno miesto savivaldybė laimėjo nominacijoje už viešosios diplomatijos puoselėjimą, Kupiškio rajono savivaldybė – už sėkmingą gero valdymo principų diegimą. Šiaulių rajono savivaldybė atsiėmė apdovanojimą už kaimo bendruomenių stiprinimą.

Akmenės rajono savivaldybė laimėjo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje nominacijoje „Stipri bendruomenė – stipri Europa“, Kauno rajono savivaldybė – Lietuvos verslo konfederacijos nominacijoje „Už aktyviausią investicijų pritraukimą“;

„Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimus, kurie suteikiami už ypatingus nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui, šiemet Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Ričardas Malinauskas įteikė Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariui Vydui Baravykui, Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos nariui Vytautui Čepui, Panevėžio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjui Algirdui Kęstučiui Rimkui bei Tauragės rajono Mažonų seniūnijos seniūnui Jonui Samoškai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Komentarai

  • VALIO ! Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo miestu bei nuoširdžiai miestui dirbančiu Meru.

  • Sveikinimai visam Panevėžiui! Labai didžiuojuosi!

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų