Įtariami gimnazisto žudikai – jo bendraamžiai, vienas jų nepilnametis

Įtariami gimnazisto žudikai – jo bendraamžiai, vienas jų nepilnametis

Vakar Panevėžio miesto apylinkės teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę 18-mečiui panevėžiečiui, įtariamam pernai gruodį nužudžius nepilnametį. Dar vienam nepilnamečiui įtariamajam skirta švelnesnė kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Šių įtariamųjų nustatymas ir sulaikymas – kruopštaus ir atkaklaus pareigūnų darbo rezultatas tiriant rezonansinį jaunuolio nužudymą.

2017 m. gruodžio 10 d. 21.04 val. buvo gautas pranešimas, kad Panevėžyje, prie Dariaus ir Girėno gatvės 21 namo, rastas 17-mečio kūnas. Į įvykio vietą atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad jaunuolis nužudytas, jo kūne rasta durtinė-pjautinė žaizda. Teismo medikai, atlikę skrodimą, patvirtino, kad mirtis smurtinė.

Visą Lietuvą sukrėtusiam paauglio nužudymui išaiškinti buvo skirtas didelis dėmesys. Kriminalinės policijos pareigūnai ir prokurorai aktyviai dirbo, analizavo sudėtingos bylos aplinkybes ir tikrino visas įmanomas versijas.

Intensyvus pareigūnų darbas davė rezultatų – buvo nustatyti ir sulaikyti du įtariamieji.

Vienas įtariamasis yra 18-metis panevėžietis, kuris nusikaltimo metu buvo dar nepilnametis. Įtariamasis teistas, policijai žinomas dėl vagysčių ir plėšimų. Šiuo metu jis niekur nesimoko ir nedirba. Balandžio 26 dieną teismas leido šį įtariamąjį suimti 2 mėnesiams. Kitam įtariamajam – nepilnamečiui panevėžiečiui – taip pat pareikšti įtarimai dėl nužudymo. Jam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Šį ikiteisminį tyrimą toliau atlieka Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnų komanda, kuriai nuolat talkina pareigūnai iš kitų tarnybų. Tyrimui vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Valdemara Chodorcevičienė.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų