Išteisinimo siekusio buvusio J. Miltinio dramos teatro vadovo teismas nepasigailėjo

Išteisinimo siekusio buvusio J. Miltinio dramos teatro vadovo teismas nepasigailėjo

Trečiadienį Panevėžio apygardos teismas paskelbė, kad atmeta J. Miltinio dramos teatrui vadovavusio Lino Zaikausko apeliacinį skundą dėl nuosprendžio, kuriuo jis buvo pripažintas kaltu pasikėsinęs priversti lytiškai santykiauti savo pavaldinę ir už tai jam skirta 44 parų arešto bausmė.

Nuteistasis prašė panaikinti Kupiškio teismo rūmuose gegužės 4 d. paskelbtą apkaltinamąjį nuosprendį kaip nepagrįstą ir jį visiškai išteisinti.

Apeliacinę bylą Panevėžio apygardos teismas bylos šalių prašymu nagrinėjo uždaruose teismo posėdžiuose.

Susipažinęs su bylos medžiaga ir ją išnagrinėjęs apygardos teismas konstatavo, kad pirmos instancijos teismas tinkamai vertino surinktus L. Zaikausko kaltės įrodymus bei priėmė teisėtą ir pagrįstą nuosprendį.

„Teismas motyvuotai pagrindė savo sprendimą, nuosprendyje išdėstyti motyvai visiškai atitinka faktines aplinkybes, todėl aukštesnės instancijos teismas neturi pagrindo teigti, kad byla išnagrinėta pažeidžiant Baudžiamojo proceso kodeksą“, – pažymima apygardos teismo nutartyje.

Atmetus nuteistojo L. Zaikausko apeliacinį skundą, jam teks atlyginti nukentėjusiai aktorei priteistą neturtinę žalą – 3 tūkst. eurų. Tokį neturtinės žalos dydį apygardos teismas pripažino teisingu ir sąžiningu.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų