Išrinkti konkurso „Panevėžys – mano miestas“ laimėtojai

Išrinkti konkurso „Panevėžys – mano miestas“ laimėtojai

Išrinkti tradicinio Panevėžio savivaldybės skelbiamo moksleivių fotografijų konkurso „Panevėžys – mano miestas“ laureatai. Jie bus pasveikinti ir apdovanoti lapkričio 30 d., atidarant parodą Savivaldybėje.

„Šiemet moksleiviams pasiūlėme atspindėti Šimtmečio miestą: ir tai, kokie esame dabar, kaip gyvenome šiais metais, ir kaip mes keičiamės, kur einame. Savitu požiūriu, originalumu, fotografiniais pamąstymais, idėjos vientisumu ir pateikimu, matymo lauku išsiskyrė dviejų jaunuolių darbai. Vienas jų – ilgametis mūsų konkurso dalyvis Simonas Baronas iš 5-osios gimnazijos, K. Paltaroko gimnazistė Austėja Kaminskaitė nuotraukas pateikia irgi ne pirmus metus. Ačiū jiems ir visiems konkurse dalyvaujantiems moksleiviams, su jais dirbantiems mokytojams ir tėveliams. Ypač dėkoju ilgametei mūsų konkurso mokyklai čempionei K. Paltaroko gimnazijai ir mokytojui Stasiui Skrebiui, paruošiantiems daugiausia dalyvių ir nuotraukų“, – sako komisijos pirmininkė, administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštienė.

Komisija vertino 13 vaikų pateiktas 99 nuotraukas. Tradiciškai daugumą sudarė K. Paltaroko gimnazistai. Nuotraukų pateikė ir 5-osios gimnazijos, Dailės mokyklos, Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro auklėtiniai.

Lyderiais tapusiems Austėjai Kaminskaitei ir Simonui Baronui atiteks atitinkamai 100 ir 90 Eur vertės dovanų kortelės.

Konkurso laureatei Elenai Valkiūnaitei – 60 Eur, Vakarei Macijauskaitei, Laurai Žibutytei, Dovilei Arcimavičiūtei, Viltei Zaveckaitei (K. Paltaroko gimnazija), Liepai Ivoškutei (Dailės mokykla), Klaudijai Mackevičiūtei (Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras) – po 25 Eur dovanų korteles, atminimo dovanos.

Konkurso vertinimo komisiją sudarė administracijos direktoriaus pavaduotoja S. Jakštienė, Kultūros ir meno skyriaus vedėja Loreta Krasauskienė, vyr. komunikacijos specialistė Asta Sarapienė, Fotografijos galerijos vedėjas Sigitas Laurinavičius, fotomenininkė Marija Čičirkienė. Geriausieji išrinkti atsižvelgus į temos suvokimą, atspindėjimą, įgyvendinimą, fotografijos originalumą, meni

Komentarai

  • Sveikinimai K. Paltaroko gimnazijai. Štai ką gali tik vienas mokytojas Stasys Skrebys.

  • Tikrai tai bene vienintelis Panevėžyje realiai dirbantis su vaikais fotografijos mokytojas…kiti tik gauna priedus ir tiek.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų