Išnešė net sodo dekoracijas

Išnešė net sodo dekoracijas

Savaitgaliais ilgapirščiai ne tik lankė sodybas, bet ir darbavosi mieste.

Čia nuo vagišių kentėjo verslo įmonės, prekybos centrų lankytojai ir patys prekybos centrai.

Gausų grobį plėšikai išsinešė iš vienos Panevėžio įmonės. Jos patalpose Pramonės gatvėje šeštadienį 8.30 val. pasigesta dviejų perforatorių, dviejų kampinių šlifuoklių, aliuminių kopėčių, keturių ritinių laidų. Nuostolis tikslinamas.

Tą pačią dieną netrukus po 11 val. Biržų gyventoja policijai pranešė apie vagių vizitą į jai priklausantį sodo sklypą. Nekviesti svečiai pavogė šulinio apdailą, vandens siurblį, plastikinę sodo dekoraciją nykštuką, girliandą ir dar nulaužė obelį. Nuostolis – 530 eurų.

Apie pusiaudienį nemaloni staigmena laukė panevėžiečio, atvykusio į sodybą Biržų rajono Kupreliškio miestelyje. Numušę sandėliuko spyną, vagys iš jo išnešė metalo laužą, elektrinį variklį su reduktoriumi. Iš ūkinio pastato pavogta krūmapjovė, rankinis kuro siurblys, 250 litrų dyzelinių degalų, dar daugiau metalo laužo. Sodybos savininkas skaičiuoja patirtus nuostolius.

Du įtariamieji vagyste apie 17 val. įkliuvo Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje esančioje parduotuvėje. Policijai pranešta, kad 1987 metais gimęs vyras ir septyneriais metais vyresnė moteris nuo lentynos pagrobė du belaidžius įkroviklius ir keturis polimerinius mobiliuosius akumuliatorius. Nuostolis – 162,94 euro. Įtariamieji sulaikyti.

Tą pačią valandą policija sulaukė ir 27-erių Panevėžio rajono gyventojos skundo. Jauna moteris teigia prekybos centre Savitiškio gatvėje pasigedusi piniginės ir patyrusi 50 eurų nuostolį.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų