Išlydėta labdara į Sakartvelą

Išlydėta labdara į Sakartvelą

Šiandien į Panevėžio miesto partnerio Rustavio miesto (Sakartvelas) seniausią darželį išlydėta labdara. Panevėžys jau daugiau nei dešimtmetį bendradarbiauja su šiuo miestu: vykdomi įvairūs kultūros, socialiniai ir patirties mainų projektai.

„Rustavis yra mūsų miestas partneris, kuriame besilankančios miesto delegacijos supažindinamos su įvairiomis gyvenimo sritimis. Savivaldybės delegacija vizito metu apsilankė šio miesto vaikų darželiuose ir pamatė realią situaciją: trūksta žaislų, lavinamosios ir mokomosios medžiagos, mokymo priemonių, lovų, ir panašiai. Todėl buvo inicijuota paramos akcija. Smagu, kad į ją atsiliepė įvairios miesto įstaigos, asociacijos, privatūs asmenys. Dėkoju visiems už bendruomeniškumą ir paramą mūsų partneriams“, – sakė miesto meras Rytis Račkauskas.

Panevėžio miesto savivaldybės organizuotą labdaros priemonių rinkimo akciją Rustavio miesto vaikų darželiams aktyviai įsitraukė Panevėžio miesto ikimokyklinio ugdymo mokyklų vadovų asociacijos pirmininkė ir Regos centro „Linelis“ direktorė Vera Janikūnienė, įstaigos tėvai, Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Panevėžio miesto mero patarėjas Vidas Savickas, kuris jau eilę metų bendradarbiauja su Vokietijos miestų bendruomenėmis, remiančiomis Panevėžio miestą įvairiomis priemonėmis, Panevėžio tėvų asociacijos valdybos narė Lina Kazokienė ir kiti privatūs asmenys.

Miesto savivaldybė dėkoja visiems akcijos dalyviams už gerą valią ir solidarumą su naujosios demokratijos šalimis.

Galerija

Komentarai

  • Būtina paminėti ir padėkoti savivaldybės komunikacijos skyriaus specialistei Daliai Gurskienei. Iš jos kilo pati akcijos idėja – didelis noras padėti. Ji tikrai to nusipelnė, nes jos didelių pastangų dėka, padedant kitiems, tikslas buvo pasiektas. Ačiū Dalyte, pasaulis tapo gražesnis…

  • Gerumu dalintis niekada nevėlu. Dovanas ruošė viso miesto ikimokyklinukų tėveliai ir daugelio Panevėžio miesto lopšelių-darželių darbuotojai, todėl šitiek labdaros ir iškeliauja Panevėžio bendradarbiavimo partneriams. Nuoširdžiai besidalinantiems medalių nereikia. Ačiū už Jūsų gerumą. Sėkmės visiems ir gražių švenčių

    • Atsakyti
  • Supakavau dėželę, atnešiau – ir šilta pačiai širdyje, ir priimant pasakyto ačiū, nuoširdžios šypsenos man pakako. Atskiro paminėjimo ir padėkavojimo su vardu pavarde man nereikia.
    Savo įvardijimą pakankamą aš radau gražiame ir prasmingame sakinyje:
    Miesto savivaldybė dėkoja visiems akcijos dalyviams už gerą valią ir solidarumą su naujosios demokratijos šalimis.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų