Įsimintinam jubiliejui – ypatinga vieta

Įsimintinam jubiliejui – ypatinga vieta

 

Pažvelgus į guvią, linksmą ir besišypsančią Julijoną Tvarijonavičienę sunku patikėti, kad ji neseniai atšventė savo 99-ąjį gimtadienį. Susitikti su Julijona ir paminėti tokią neeilinę sukaktį susirinko gausus būrys artimųjų iš įvairių Lietuvos kampelių bei svečių šalių.

Dukra Rita Milinavičienė džiaugiasi mamos gimimo dienai pasirinkusi kavinę „Arena Lafa“.

„Mamytės gimtadienis neeilinis – 99-eri metai, tad norėjosi ir neeilinės šventės. Su šeima ilgai galvojome ir rinkomės, kaip paminėti ir kur švęsti šią gražią dieną. Labai džiaugiamės, kad pasirinkome būtent šią vietą“ – sako ji.

Rita apie mamos šventę pradėjo galvoti iš anksto. Norėjosi turėti pasirinkimą, o ne tiesiog švęsti ten, kur dar neužsakyta. „Planuoti pradėjome jau rudenį. Pietavau įvairiose vietose mieste, žvalgiausi, vertinau maistą bei aptarnavimą. Vis neatitiko lūkesčių. Buvo net minčių važiuoti švęsti į Vilnių ar Kauną – ten juk pasirinkimas gerokai didesnis. Papietavusi kavinėje „Arena Lafa“ likau maloniai nustebinta – tiek maisto pateikimu bei jo skoniu, tiek aptarnavimu, o ir kavinės aplinka labai jauki ir elegantiška. Net pati nustebau, kad sprendimą organizuoti šventę šioje kavinėje priėmiau dar bepietaudama. Matyt, jauno profesionalaus virtuvės šefo patiekalas turėjo magišką ingredientą“, – juokauja Rita.

Moteris pasakoja, kad viskas vyko sklandžiai nuo pat pradžių iki pabaigos.

„Viską derinau su kavinės vadove. Patiko, kad ne pačiai teko klausti ir galvoti, kaip padaryti geriau, o tereikėjo rinktis iš daugybės jos siūlomų alternatyvų – tiek renkantis valgiaraštį, tiek šventės vietą, tiek stalų išdėstymą ir dekoravimą bei kitus su švente susijusius dalykus. Kavinės vadovė nuvežė ir aprodė visas šventines sales. Vienas pasirinkimų buvo „Ekrano“ pokylių salė – vaizdinga panorama pro langus tiesiog užgniaužė kvapą. Ta vieta būtų idealiai tikusi mano mažiausios anūkės krikštynoms, bet, deja, šventė jau buvo neseniai įvykusi. Patiko ne tik pati šventinė salė, bet ir vaizdingos apylinkės, kurios būtų puikiai tikusios šventinei fotosesijai lauke. Mamytės jubiliejui pasirinkome miesto centre esančias kavinės patalpas dėl itin lengvo ir patogaus susisiekimo – dalis svečių, kaip ir mamytė, buvo garbaus amžiaus. Net ir čia kavinės vadovė pasiūlė kelias skirtingų interjerų erdves, iš kurių pasirinkome mums tinkamiausią.“

Rita pasakoja, kad kavinės vadovė sudėliojo ir pačią šventės eigą, pasirūpino muzika – užteko išsakyti savo norus ir lūkesčius. Atvyko nemažai svečių, šiuo metu gyvenančių užsienyje. Dėl jų nakvynės taip pat nereikėjo sukti galvos – „Arena Lafa“ bendradarbiauja su Panevėžio viešbučiais.

„Labai džiaugiuosi, kad šventinės nuotaikos netemdė pasiruošimo rūpesčiai, o per pačią šventę jaučiausi kaip viešnia, o ne kaip organizatorė. Svarbiausia, viskas labai patiko pačiai jubiliatei, nors ji ir nėra dažna kavinių lankytoja, jau ne kartą po gimimo dienos šventės prašėsi pietų nuvežama būtent į šią kavinę“, – dalijasi savo patirtimi Rita. Moteris teigia, kad net pati negali patikėti, jog jau ir Panevėžyje yra vieta, kur drąsiai galima sakyti, kad apie viską pagalvota.

Kavinės vadovė Sandra šią šventę prisimena kaip nemenką iššūkį. „Tai tikrai neeilinė šventė ir neįprastas užsakymas. Didesnes ar mažesnes gimtadienio šventes organizuojame kone kiekvieną savaitgalį, bet 99-ąjį – pirmą kartą. Nedaug kas gali pasidžiaugti tokia akimirka, o mes turėjome galimybę net kartu dalyvauti ir žavėtis nuostabiai atrodančios 99-metės švente ir fantastišku būriu mylinčių artimųjų“, – džiaugiasi moteris.

„Arena Lafa“ vos per metus spėjo užsitarnauti klientų pasitikėjimą. „Savaitgaliais grojant gyvai muzikai beveik visi staliukai būna rezervuoti iš anksto, o antradieniais ir ketvirtadieniais norintieji pasimėgauti naujove – „vienos lėkštės“ dienos pietumis – skuba jau prieš 12 valandą, – pasakoja kavinės vadovė. – Neseniai pradėjome siūlyti ir naujas paslaugas – įvairių šventinių bei konferencijų salių nuomą, išvažiuojamuosius banketus bei unikalią paslaugą – profesionalų šefą į namus! Džiaugiamės, kad vis daugiau panevėžiečių pasitiki ir renkasi mus!“

Kavinė „Arena Lafa“

Klaipėdos g. 79C, Panevėžys

www.arenalafa.lt

www.facebook.com/ArenaLafamilia

Tel. 8 652 83333

 

Komentarai

  • Ir mes pietavome. Tiesiog žavu!

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų