G. Kartano nuotr.

Išdalinti jaunimo apdovanojimai (fotogalerija)

Išdalinti jaunimo apdovanojimai (fotogalerija)

Penktadienio vakarą apdovanoti aktyviausi jaunimo atstovai, organizacijos, žmonės, dirbantys su įvairiomis jaunimo iniciatyvomis. Tokius apdovanojimus Panevėžio savivaldybės jaunimo reikalų taryba, administracija, Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ po kelerių metų pertraukos rengia antrą kartą iš eilės.

Apdovanojimų vakaras

Panevėžio savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininko pavaduotojas Daumantas Simėnas džiaugiasi, kad atgaivinta tradicija tęsiasi. Tokių apdovanojimų tikslas – keleriopas. Visų pirma, motyvuoja svarbius darbus Panevėžio jaunimui dirbančius žmones. Be to, pasak D. Simėno, yra dalykų, kurių žmonės nežino, iniciatyvų, kurios labai svarbios, tačiau lieka nepastebėtos, tad apdovanojimų metu ši žinia paskleidžiama plačiau.

„Norisi motyvuoti kitus veikti ir daryti daugiau. Visuomenei visada reikia pavyzdžių, kurie įkvėptų veikti ir paskatintų naujų projektų įgyvendinimą arba tokių projektų tęstinumą“, – įsitikinęs jis.

Vakaro metu įvertinti aštuonių nominacijų laureatai. Šiemet Metų jaunimo lyderiu tapo Tomas Bilevičius, Metų savanoriu pripažintas Deimantas Rubštavičius, Metų jaunimo darbuotoju tapo Arnas Simėnas, Metų iniciatyva – Jaunimo piknikas, kurio idėjos autorė yra Gabija Jurkėnaitė. Metų jaunimo rėmėjas – kavos namai „Kavalierius“, Metų jaunuoju verslininku išrinktas Arnoldas Šulnius, Jaunimui draugiškiausiu Savivaldybės darbuotoju – Toma Balčiūnaitė Karosienė. Metų jaunimo organizacijos kategorijos laimėtojas buvo renkamas vakaro metu. Prieš prasidedant iškilmingam renginiui, į jį susirinkę panevėžiečiai pareiškė savo nuomonę. Jų manymu labiausiai Metų jaunimo organizacijos titulo šiemet buvo vertas Lietuvos skautijos padalinio Panevėžio kraštas.

Vertų buvo daug

Išrinkti nominantus nebuvo paprasta užduotis. Jie rinkti dviem etapais. Visų pirma, kandidatus siūlė visuomenė. Vėliau buvo surinkta detalesnė informacija apie jų veiklą. Vyko balsavimas ir panevėžiečiai kandidatus reitingavo. Po tris, surinkusiuosius daugiausia balsų, vertino ir komisija, kuri taip pat skyrė savo balsus. Pasak D. Simėno, šiemet nuspręsta, kad visuomenės ir komisijos balsai pasiskirstys po pusę, kai pernai šiek tiek svaresnį žodį turėjo komisija. Beje, kad rinkimai būtų sąžiningi, balsuojant kai kurie komisijos nariai nusišalino dėl sąsajų su nominantais.

D. Simėno teigimu, pasiūlymų gauta tikrai nemažai, ypač kai kuriose nominacijose. Be to, ir jie patys buvo labai įvairūs. Pavyzdžiui, pernai Metų rėmėjo nominacijoje daugiausia siūlytos jaunimo mėgstamos kavinės. Šiemet jos taip pat vertintos aukštais balais, tačiau pristatytos ir kitos įmonės, ženkliai prisidėjusios rengiant vieną ar kitą didelį renginį, tačiau buvusios gal ne tokios matomos.

„Pasiūlymų buvo įvairių ir netikėtų. Aš asmeniškai atradau žmonių ir iniciatyvų, kurių iki tol nebuvau pastebėjęs. Pasidomėjus paaiškėjo, kad tikrai labai įdomūs projektai ir renginiai“, – sako jis.

D. Simėno pastebėjimu, šiemet nuveikta daug. Jaunimo aktyvumo kreivė kyla ir tai pastebima – atgimsta organizacijos, kuriasi naujos.

„Prieš tai kokius ketverius-penkerius metus buvo štilis. Kai kurios jaunimo organizacijos buvo nustoję veikti ir turėjome liūdną situaciją“, – sako D. Simėnas.

Galerija

Komentarai

 • gal 2019m. rinkimų komisija pasidomes nors google paieškoje apie pretendentus, kuriems norima teikti jaunojo verslininko titulą 🙂
  citatos iš bylos Byla e2-708-589/2018 :
  citata: „Ieškovas dirbo bendrovėje vadybininku iki 2017 m. spalio 29 d. Atleidus ieškovą ir jo sutuoktinę A. Š. iš darbo, paaiškėjo, kad eidamas vadybininkų pareigas bendrovėje, jie pakankamai seniai vykdė su bendrove konkuruojančią verslo veiklą – siūlė jų šeimos UAB „Glasrena“ ir UAB „Glasbaltic“ paslaugas bendrovės klientams.“
  citata: „Ieškovas pradėjo nukreipti bendrovės klientus į ieškovo sūnaus valdomas įmones UAB „GlassBaltic“ ir UAB „Glasrena“, kurių veikla sutampa su bendrovės vykdome veikla.“

  • Atsakyti
  • vatnikas tu esi „ANŪKAS“ UAB „GlassBaltic rašosi su
   dviem „ss“ čia visai kita UAB „GlasBaltic“, o ir UAB „Glasrena“ direktorius visai ne tas Arnoldas Šulnius, o tik bendrapavadris Simonas Šulnius, mokinkis skaityti vatnike tu.

 • Tai, kad čia visa tapati „Š“ gyminė: dydelis „Š“, mažesnis „Š“ ir dar mažesnis „š“. ir plaukia visi taip kaip „Š“

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų