Imbieras ir ciberžolė – neįkainojama pagalba kepenims

Imbieras ir ciberžolė – neįkainojama pagalba kepenims

Indijos natūraliosios medicinos žinovai teigia, jog puodelis imbiero ir ciberžolės gėrimo prieš miegą padės įveikti daugybę negalavimų. Kodėl gi neišbandžius?

Unikalus indų gėrimas ne tiks išvalys užterštas kepenis, bet ir padės įveikti uždegimą, sąnarių skausmą, pagerins virškinimą, odos būklę.

Be to, atlikti tyrimai parodė, jog ciberžolė gali būti efektyvi priemonė kovojant su Alcheimerio ir kitomis neurologinėmis ligomis.

Gėrimui pagaminti jums reikės: mažo gabalėlio imbiero šaknies; 1 šaukštelio ciberžolės miltelių; 1 šaukšto kokosų aliejaus; 1 arbatinio šaukštelio medaus; 2 puodelių kokosų pieno; šaukšto juodųjų pipirų.

Sumaišykite visus produktus puode ir užpilkite juos dviem puodeliais kokosų pieno. Virkite mišinį apie 5 minutes. Palikite šiek tiek atvėsti ir vartokite į sveikatą.

Komentarai

  • Šitiek pipirų, ar ko nors nesumaišėt? Gausis ugninis gėrimas. Ką žinau, šaukštelis maltų juodų pipirų su 50gr. degtinės sulaiko viduriavimą, užtenka vienos dozės. Tai čia vartojant, neparašyta kokį laikotarpį, tai gali ir viduriai užkietėti. Šito straipsnio autoriaus prašau, parašyti kokį laikotarpį vartoti. Ačiū!

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų