Ieško šunį partrenkusio vairuotojo

Ieško šunį partrenkusio vairuotojo

 

2018-09-30 9.30 val. Panevėžyje, Nemuno g., automobilis partrenkė šunį, tamsios spalvos nenustatytos markės automobilis iš eismo įvykio vietos pasitraukė.

Asmenis, mačiusius eismo įvykių aplinkybes bei galinčius suteikti kitą vertingą informaciją, prašome kreiptis į Panevėžio apskrities VPK Kelių policijos tarnybą, adresu Panevėžys, Beržų g. 46, 211 kab. arba paskambinti tel. (8 45) 5030 50.

Komentarai

 • Melagingos žinios.

 • iesko kas suni partrenke.Tegul seimininkas prisirisa.Kai mentai nebeieskos sunu partrenkeju,tada gal prades ieskot,kas gatvese,vidury dienas zmones apiplesineja.Ar tik tik besugeba ,,policija“?

 • O kas katiną nutrenkė, kodėl neieško?

 • Palaukit, nesuprantu nieko. Kaip tas šio pateko po ratais? Šunys juk vedžiojami šeimininkų! Ką, pareigūnų manymu, turėjo daryti vairuotojas? Šuns gaila, bet už jį atsako šeimininkas. Griežtai bausti šeimininką, kad palaidas šuo trigdo automobilių eismą, kelia stresą vairuotojui, o gal ir automobilį apgadino. Džiaukitės, kad vairuotojas nereikalauja atlygio. Sugaudykit pirma žmogžudžius ir plėšikus. Po velnių, kaip susinervinau. Kiek pakelėse nutrenkta šunų, katinų, bet neteko girdėt, kad jie ieškotų vairuotojų…

  • Tiesiai į dešimtuką parašyta.

 • Kas darosi ant Lietuvos! Tai ka, gal vairuotojas dar turejo ir susirasti šuns seimininka? Negana to, kad suo palaidas, bet dar ir seimininko net salia nebuvo! Idomu! Prasom atsakyt, kodel ieskomas suni partrenkes vairuotojas!? Mano šuneli irgi suvezijo, bet ne mintis neatejo i galva ieskoti kaltininko. Pats kaltas, kad leidau šuneli palakstyt laisvai. Man baisiau, kai neranda zudiku, smurtautoju, vagiu…

 • ,, Už šuneliui nesuteigtos skubios medicininės pagalbos reikia atimti vairuotojo pažymėjimą ir pasodinti 3 metus pasitaisyti “. Šuns savininkui skirti naują pavadėlį ir užtverti gatves tvoromis. Lieka klausimas ka daryti su atsitrenkusiu žvirbliu, varna, gandru?

 • Net nepatikėjau, kad taip gali būti, ieško kas suvažinėjo šunį gatvėje, gal tas šuniukas koks nors vipinis arba to šuns šeimininkas vip-as.
  Gerbiamieji, Ramygalos, Beržų gatvėse žmones apiplėšinėja gal jau ten pajudinkite savo storus užpakalius ir parodykite ką mokate ir gąlite, o tada jau galėsite ir šuns skriaudiko ieškoti.

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (8)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų