Grasinant pravertė ir šakutė

Grasinant pravertė ir šakutė

Šeštadienį viešose vietose nukentėjo net keli asmenys.

Panevėžio rajono gyventojas, gimęs 1946 metais, policijai pranešė, kad aštuntą valandą vakaro Jotainių kaime jam kėde į įvairias kūno vietas sudavė nepažįstamas vyras. Nukentėjusiajam sumušta galva, veidas, nubrozdinta rankų oda. Vyras išleistas gydytis į namus. Paaiškėjo, kad užpuolė ketveriais metais vyresnis vyras. Jis paguldytas į Respublikinės Panevėžio ligoninės Psichiatrijos skyrių.

Artėjant pusei dešimtos vakaro Panevėžyje, Nemuno gatvėje, vyrą, gimusį 1972 metais užpuolė ir sumušė nepažįstamas asmuo. Įtariamas dvidešimtmetis sulaikytas. Jam nustatytas 1,36 promilės girtumas.

Nebuvo ramu ir apskrityje. Apie septintą vakaro Biržų rajono Pagervės kaime esančioje Pagervėlės ir Užušilių gatvių sankryžoje, viešoje vietoje, kitų žmonių akivaizdoje, sutrikdydami visuomenės rimtį ir tvarką, 1986 metais gimusį biržietį sumušė iš matymo pažįstami asmenys. Dėl sužalojimų vyras kreipėsi į Biržų ligoninę. Po apžiūros jis išleistas gydytis į namus.

Po pusvalandžio neblaivus Kupiškio rajono gyventojas, gimęs 1997 metais, siautėjo Kupiškyje. Viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais ir patyčiomis demonstravo nepagarbą aplinkiniams. Be to, vienoje rankoje turėdamas peilį, o kitoje – šakutę, priėjo prie trisdešimt devynerių kupiškėno ir jam grasino. Įtariamasis sulaikytas. Jam nustatytas 2,01 promilės girtumas.

Sulaikant įtariamąjį, jis ne tik pats aktyviai priešinosi, bet jį užstojo ir dvejais metais jaunesnė mergina, neturinti pastovios gyvenamosios vietos. Siekdama sutrukdyti pareigūnams, ji į pareigūnams metė basutę. Mergina taip pat sulaikyta.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų