T. Markelevičiaus nuotr.

Girtas vairuotojas sulaikytas panaudojus elektrošoką

Girtas vairuotojas sulaikytas panaudojus elektrošoką

Nuo policijos bandžiusį sprukti girtą vairuotoją pareigūnams sustabdyti teko elektrošoku.

Sunkia ant kojų bepastovintis, bet prie automobilio vairo sėstis išdrįsęs vyriškis į Panevėžio gatvėse patruliavusių policijos pareigūnų akiratį pakliuvo trečiadienio naktį, apie 23 val. Patruliai ties Sodų-Katedros gatvių sankryža atkreipė dėmesį į kreivai po gatvę manevruojantį „Volkswagen Golf“. Stabdomas automobilis, užuot sustojęs, tik padidino greitį. Vairuotojas turbūt tikėjosi pareigūnus paklaidinti sukdamas ratus miesto centre, tačiau kvailas pabėgimo planas žlugo, kai nesuvaldęs automobilio Birutės gatvelėje rėžėsi į namo sieną. Visgi iš mašinos išsiropštęs vairuotojas nusprendė lengvai nepasiduoti ir puolė bėgti. Gaudynės baigėsi vos už kelių metrų – pareigūnams panaudojus elektroimpulsinį prietaisą bėglys krito tiesiai į purvą.

Nors pareigūnai įsidėmėjo už vairo sėdėjusį vyrą, šis dar bandė neigti vairavęs. Vis dėlto jo nenaudai liudijo ir kartu važinėjęsis keleivis.

Sulaikytam 50-mečiui vairuotojui nustatytas 1,57 prom. girtumas, keleivis buvo kur kas blaivesnis – 0,31 prom.  „Volkswagen Golf“ išvežtas į policijos sulaikytų transporto priemonių aikštelę.

Komentarai

  • vienu golfistu mieste bus maziau .

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų