DELFI nuotr.

Gelbėta moteris pareigūną puolė žirklėmis

Gelbėta moteris pareigūną puolė žirklėmis

Paskutinėmis dienoms Lietuvoje padaugėjo įvykių, kurių metu nukenčia policijos pareigūnai. Šįyk sužalotas Kupiškio rajono patrulis, jam ranką perdūrė moteris, kuri pati prašėsi pagalbos.

Netikėtai pasisukęs incidentas įvyko ketvirtadienį jau po vidurnakčio. Kupiškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininko Dariaus Totorio teigimu, į policiją paskambinusi Elniškių kaimo (Kupiškio r.) gyventoja paprašė ją gelbėti. Kupiškėnė tvirtino išdaužusi namų langą ir susipjausčiusi rankas.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado kraujo kambaryje, bet pačios šeimininkės jau nebebuvo. Gelbėtojams jos teko ieškoti po visą kaimą, kol galų gale nukentėjusioji rasta namuose mieganti.

Pabudusi moteris iš aukos persikūnijo į nusikaltėlę. Stvėrusi žirkles jį dūrė pareigūnui į delną. Panaudojus kovinių imtynių veiksmus, elektrošoką 53-ejų moteriškė buvo sulaikyta.

Paaiškėjo, kad kupiškėnė spektaklį policijai surengė būdama neblaivi, bet girtumą nusistatyti atsisakė. Medikų pagalbos, D. Totorio žiniomis, jai neprireikė.

Pareigūno žaizdos buvo sutvarkytos ir jis toliau galėjo tęsti darbą.

„Įvykio metu sužalotas jaunas patrulis, jis pas mus dirbo trejus metus. Panašių atvejų paskutiniu metu nebuvo, bet policininkai privalo visuomet būti pasiruošę atremti pasipriešinimą“, – teigė Kupiškio rajono komisariato atstovas.

Po paskutinių nelaimių Lietuvoje, kai darbo metu nukentėjo ne vienas šalies pareigūnas, valstybės valdžia atkreipė dėmesį į tokią situaciją teisėsaugoje. Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis yra pareiškęs, jog policija negali grįžti penkiolika metų atgal, kai pavojus tarnyboje buvo labai dažnas reiškinys, ir tam sustabdyti esą reikia ieškoti priemonių.

Komentarai

  • Gal jau laikas keisti tą debilišką įstatymą dėl policijos kvietimo esant neblaiviems?Abu geria, abu mušasi ir kviečia vienas girtuoklis policiją pagąsdinimui…nuteisia…Likviduoti tokius,o tai greitai bus baisu ir į gatvę išeiti

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų