Gatvės muzikos diena panevėžiečius kvies judėti vienu ritmu

Gatvės muzikos diena panevėžiečius kvies judėti vienu ritmu

 

Trečiasis gegužės šeštadienis – reikšminga diena profesionaliems muzikantams ir mėgėjams. Šią dieną visoje šalyje tradiciškai vyks gatvės muzikos diena (GMD), kuomet Lietuvos miestų aikštės, skverai ir gatvės skambės įvairių instrumentų ir žanrų muzika.

Gatvės muzikos diena, organizuojama jau 11 metų,  skatina atlikėjus išeiti į gatves, šokti, groti, dainuoti ir smagiai praleisti laiką. Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ iniciatyva, ši diena organizuojama ir Panevėžyje.

Subūrė muzikos mylėtojus

Būtent praeitų metų gegužę įvairiapusė muzika skambėjo Panevėžio Laisvės aikštėje. Ši iniciatyva sulaukė nemažai dalyvių, prie renginio savo muzika prisidėjo  Donatas Zauka ir Jonas Sikorskis, sveikatingumo centro „Vidmavita“ mišrus vokalinis ansamblis „Pušelė“, grupė Black Wolf bei daugelis kitų muzikos mėgėjų bei profesionalų.

Žiūrovus stebino ir instrumentų įvairovė – atikėjai grojo būgnais, gitaromis, fleitomis ir net pianinu, kurį muzikantams skolino kavos namai „Kavos dėžutė“. O muzikos žanrų buvo galima išgirsti pačių įvairiausių, nuo POP muzikos iki lietuvių liaudies dainų.

Muzika užlies visa Laisvės aikštę

Visus, mylinčius muziką organizatoriai kviečia išeiti į pagrindines miesto gatves ir paskirtį šią dieną muzikai. Nesvarbu nei amžius, nei muzikos skonis. Šiemet skirting muzikos skonių atlikėjai užlies visą Laisvės aikštę. O pačių mažiausiųjų muzikos gerbėjų lauks ir pripučiamų batutų pramoga pačioje Laisvės aikštėje!

Norintys prisijungti prie renginio panevėžiečiai, vis dar gali registruotis internetinėje svetainėje www.gmd.lt arba nesiregistravus išsirinkti tašką mieste ir kviesti miestiečius judėti vienu ritmu.

Nesvarbu instrumentai, žanrai, profesionalumas, svarbiausia –  suburti Lietuvos žmones gegužės 19 dieną judėti muzikos ritmu!

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų