R. Daunio nuotr.

Gatvės krepšinio varžybas laimėjo favoritai

Gatvės krepšinio varžybas laimėjo favoritai

Miesto gimtadienio metu didelio dėmesio sulaukė gatvės krepšinio turnyras 3×3 „Dobele“ taurei laimėti. Varžybos vyko jaunimo bei suaugusiųjų amžiaus grupėse. Tarp suaugusiųjų triumfavo stipriausia miesto gatvės krepšinio komanda „Adorma-Roletai Jums“.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje varžėsi 11 komandų, suskirstytų į du pogrupius. Viename rungtyniavo 6 komandos, o kitame – 5. Po dvi stipriausias ekipas pateko į pusfinalį.

Lengvai laimėję visus susitikimus savo pogrupyje „Adorma-Roletai Jums“ žaidėjai lengvai įveikė pusfinalio barjerą, o finale irgi užtikrintai rezultatu 15:6 nugalėjo Krekenavos krepšininkus. Trečiąją vietą turnyre užėmė svečiai iš Vilniaus.

Turnyro laimėtojai buvo apdovanoti bilietais į Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės rungtynes bei kitais prizais. Komandoms prizininkėms taip pat atiteko turnyro rėmėjų dovanos.

Nugalėtojų komandai atstovavo Darius Griškėnas, Audrius Stašaitis, Mantas Vaznonis ir Mantas Matevičius.

„Visada malonu laimėti turnyrą, ypač kai jis vyksta gimtajame mieste. Šį sykį pirmąją vietą laimėjome gana lengvai, nesulaukę rimtesnio varžovų pasipriešinimo. Šis sezonas  mūsų komandai klostosi itin sėkmingai. Laimėtas turnyras Panevėžyje mūsų ekipai buvo jau devintasis 2018 metasis“, – „Sekundei“ sakė komandos „Adorma-Roletai Jums” įkūrėjas, o taip pat ir žaidėjas M. Vaznonis.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų