FINA nuotr.

FINA Čempionų lygoje – D. Rapšio triumfas

Danas Rapšys puikiai pradėjo trečiąjį FINA Čempionų lygos etapą Indianoje, laimėdamas 200 m laisvuoju stiliumi plaukimą.

Panevėžietis distanciją įveikė per 1:45,56 min ir pasidabino aukso medaliu. Tai buvo geriausias D. Rapšio sezono rezultatas, bet prastesnis už jo karjeros rekordą (1:45,12). Nuo D.Rapšio gerokai atsiliko jo varžovai. Antras finišavęs amerikietis Townley Haasas distanciją įveikė per 1:47,09 min.

Tai buvo jau ketvirtasis D.Rapšio medalis, iškovotas Čempionų lygos varžybose, kurios startuoja pirmą kartą istorijoje. Ankstesniuose etapuose plaukikas iškovojo du aukso ir vieną sidabro medalį.

Praėjusią savaitę 24-ąjį atšventęs panevėžietis šeštadienį Indianapolyje dar varžysis 200 m plaukimo nugara ir 400 m laisvu stiliumi rungtyse.

FINA plaukimo Čempionų serijoje varžosi tik vardinius kvietimus gavę pasaulio ir olimpiniai čempionai bei prizininkai, pasaulio rekordininkai ir kiti geriausi FINA pasaulinio reitingo plaukikai.