Eugenijus Kuchalskis – geriausias Savivaldybės darbuotojas

Eugenijus Kuchalskis – geriausias Savivaldybės darbuotojas

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, mero pavaduotojas Petras Luomanas ir administracijos direktorius Rimantas Pauža pasveikino Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotoją Eugenijų Kuchalskį. Šiais metais jis išrinktas geriausiu savivaldybės darbuotoju.

Panevėžiečiai Eugenijų Kuchalskį vertino už profesionalumą, pareigingumą, kantrybę, nuolatinį naujų galimybių ir idėjų ieškojimą, atsidavimą Panevėžio miesto švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus veiklai, toleranciją siekiant kolegialaus tarpinstitucinio bendradarbiavimo bei nepriekaištingą visų tarnybinių pareigų atlikimą.

Spalio 10 d. minint Vietos savivaldos dieną Panevėžio miesto savivaldybė tradiciškai kviečia miesto gyventojus išrinkti geriausią savivaldos darbuotoją. Pernai ja tapo Miesto infrastruktūros skyriaus vyr. specialistė Loreta Babilauskienė, užpernai – tuomečio Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja Zita Ragėnienė.

Komentarai

 • Nuoširdi pagarba tikrai geram darbuotojui.

 • Kodėl jis dar ne švietimo skyriaus vedėjas? Juk viskas ant gerb. Eugenijaus pečių.

 • Tikrai sveikintinas dalykas. Pritariu 100 proc.

  • Atsakyti
 • Pagarbiai,Eugenijau,nuoširdžiai sveikinu ir džiaugiuosi,šito įvertinimo seniai nusipelnei.Sėkmės !!!!!

  • Patys nuoširdžiausi sveikinimai!

 • Prieš keletą metų Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro direktorius S.Raziūnas, nesilaikant LR įstatymų nustatytos tvarkos , savo pavaduotoju sportiniam ugdymui įdarbino geriausio Savivaldybės darbuotojo, Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotojo Eugenijaus Kuchalskio sūnų Mantą Kuchalskį. Apie įvyksiantį konkursą tai darbo vietai užimti, žinojo, tik tas kam reikia, todėl konkurse dalyvavo tik vienas asmuo – Mantas Kuchalskis. Kai taip sėkmingai S. Raziūnui pavyko įdarbinti vieno Panevėžio miesto valdininko sūnų , todėl kitu konkursu , taip pat nesilaikant LR įstatymų nustatytos tvarkos, užimti atitinkamą darbo vietą buvo pamaloninta ir PKKSC panelė V.Rudzenskaitė.

 • Tai kaip čia dabar yra,aukščiausio rango valdininkai sveikina vieni kitus su paltais, striukėm tiesiai grįžę iš bulvių lauko?Gėda ir žiūrėt ir skaityt.Jie save laiko intelįgentais?

  • Babutyl senelyt, taigi rudenėlis už lango, vasara senų seniausiai pasibaigė, šilumos nebebėra.
   Ar Merui striukę reikėjo palikti automobilyje? Ne jaunikis ir ne į vestuves atvyko.
   Būtent ATVAŽIAVO! Kaip gražu, kai padėkoti bei pagerbti atvyko į darbo vietą, o ne ant kilimėlio išsikvietė (ateik ateik iki mūsų darbo, mes tau ranką paspausime – šitaip būtų geriau, ką?).
   Gal tuo pačiu savo akimis pamatė ir švietimo skyriaus perdažytinas sienas.

Rodyti visus komentarus (8)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų