Dviratininkių kolona trenkėsi į automobilį

Dviratininkių kolona trenkėsi į automobilį

Dviračių ir automobilių vairuotojų susidūrimai keliuose neretas reiškinys. Tačiau šį kartą atidumo pritrūko vairuotojui, dėl kurio veiksmų nukentėjo trys kolonoje važiavusios dviratininkės.

Antradienį ryte 64-erių panevėžietis J. Janonio gatvėje pateko į keblią situaciją neįvertinęs savo veiksmų saugumo. Jis darydamas automobilio „Hyundai Marix“ priekines duris, neįsitikino, kad tai nesukels skaudžių pasekmių.

Atidarytos durelės tapo nemenka kliūtimi gatve važiavusiai dviratininkių kolonai. Trys nepilnametės sportininkės griuvo ir ne juokais susižeidė, todėl buvo pristatytos į Panevėžio Respublikinės ligoninės skubios pagalbos skyrių.

Apžiūros metu septyniolikmetei nustatytas dešinės plaštakos nubrozdinimas, stuburo juosmeninės dalies sumušimai ir nubrozdinimai. Penkiolikmetė atsipirko dešinio kelio sumušimu. Abi merginos sužalojimus gydosi namuose.

Dar vienai penkiolikmetei nustatytas dešinio raktikaulio ir stuburo krūtininės dalies 12 slankstelio lūžimas. Ji gydoma Panevėžio ligoninės vaikų chirurgijos skyriuje. Eismo įvykio metu apgadintas automobilis ir trys dviračiai.

Atšilus orams į gatves plūstelėjo ir mopedų vairuotojai, kurie turėtų pasirūpinti ne tik savo, bet ir keleivių saugumu. Vakar 18-metis jaunuolis Matininkų gatvėje nukrito nuo dviratės transporto priemonės ir susižalojo.

Panevėžio ligoninėje vaikinui nustatyti dešiniojo kelio ir dešinės alkūnės nubrozdinimai bei sumušimai. Po apžiūros mopedo keleivis buvo išleistas gydytis į namus.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų