Dienos bilietui – žalia šviesa

Dienos bilietui – žalia šviesa

Nuo gegužės 1-osios Panevėžyje autobusų keleiviai galės įsigyti ir dienos bilietą, kuris leis važiuoti visais miesto maršrutais. Tokį sprendimą šiandien palaimino  miesto taryba.

Dienos bilietas kainuos 1,4 Eur. Jį bus galima įsigyti ir pritaikius 50 bei 80 proc. nuolaidas. Nusipirkti tokius bilietus bus galima tik spaudos kioskuose.

Dienos bilietas įsigalios pirmąkart jį pažymėjus autobuse.

„Dienos bilietas galios visą dieną. Tereikės pasižymėti pirmajame autobuse ir prireikus kontrolė matys, kur ir kada keleivis pradėjo savo kelionę. Manome, kad jis bus naudingiausias daug važinėjantiems“, – „Sekundei“ teigė Panevėžio autobusų parko direktorius Rimantas Petukauskas.

Specialus bilietas lauks ir važiuojančiųjų į Šilaičių kapines. Anksčiau važiuodami šiuo maršrutu keleiviai turėjo pirkti du vienkartinius bilietus po 52 centus. Nuo gegužės bus vienas bilietas, kainuojantis 1,04 Eur.

„Dėl naujųjų bilietų žmonės dar nesiteiravo. Tačiau tai nėra naujiena Lietuvoje. Juos turi didieji miestai. Tačiau Šiauliuose dienos bilietų perkama gana mažai. Gal būt dėl to, kad jo kaina 2,50 Eur“, –  tvirtino R. Petukauskas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų