Dėl atšilusio oro atšaukiamas ledo skulptūrų ir ugnies festivalis Pakruojo dvare

Dėl atšilusio oro atšaukiamas ledo skulptūrų ir ugnies festivalis Pakruojo dvare

Vasario 22-24 dienomis Pakruojo dvare turėjęs vykti ledo skulptūrų ir ugnies festivalis „Ledo karalystė“ yra atšaukiamas. Pasitarę su ledo skulptūrų meistrais, festivalio organizatoriai nusprendė atšaukti renginį dėl atšilusio oro sąlygų.

Pakruojo dvaras trečius metus iš eilės planavo savo prieigose surengti didelio mąsto tarptautinį ledo skulptūrų festivalį žvaigždynų tema. Tačiau, įvertinę orų prognozes, festivalio „Ledo karalystė“ organizatoriai nusprendė renginį geriau atšaukti, nei nuvilti lankytojus. Pasak rengėjų, net jeigu patį renginio savaitgalį ir sugrįžtų nuolatinis šaltukas, visą ateinančią savaitę numatoma pliusinė temperatūra neleistų iš viso pasaulio suskridusiems meistrams tinkamai paruošti skulptūrų iki renginio pradžios.

Visiems, iš anksto įsigijusiems bilietus į festivalį „Ledo karalystė“, pinigai bus automatiškai grąžinti į mokėtojų sąskaitas vienos savaitės bėgyje.

Pakruojo dvaro komanda, šią žiemą Lietuvai pristačiusi festivalį „Didieji Kinijos žibintai“ ir pelniusi sėkmingiausio Lietuvos turizmo produkto 2018 titulą, apgailestauja, kad tenka atsisakyti šių metų ledo skulptūrų ir ugnies šventės ir atsiprašo už galimus nepatogumus.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų