Daugiabučio kieme užsiliepsnojo automobiliai

Daugiabučio kieme užsiliepsnojo automobiliai

Liepsnos nuniokojo Panevėžio centre, J. Basanavičiaus gatvėje, paliktus automobilius – vienas visiškai sudegė, kitam apdegė šonas.

Pranešimo apie J. Basanavičiaus g. 1 kieme degantį automobilį Bendrasis pagalbos centras sulaukė antradienį, apie 12.30 val. Ugniagesiams atvykus į vietą, automobilis „Wolkswagen Sharan“ liepsnojo jau atvira ugnimi. Gaisro metu sudegė visos degiosios detalės. Taip pat apdegė šalia stovėjusio automobilio „Opel Meriva“ dešinė pusė.

Gaisro priežastys dar tiriamos.

Komentarai

  • Lietuviai mašinų negamina, visos mašinos iš užsienio sočiai padevėtos ,padažo, paplauna ir iškiša mums kaip geras, o jų elektinė dalis sena ir greitai dega. Mašinas nakčiai parkuoja po langais,kiti įvaro vos ne į narvelį.Kaip nustumti mašinas nuo langų, jos sugriauna visą renovuotą namą,langai plastmasiniai susilydo , viskas užrūksta,kaip išvengti gaisrų , kaip apsisaugoti po langais statomų grabų?????Gal bobutei su šluota varyti mašinas iš panosies.

    • elektrine daly reikia priziureti , kad nebutu pliku laidu ,kad saugykliai butu originalus ,o ne bet kokia viela apviniota , kad varyklis butu svarus , nes dabar pas kai kuriuos automobilius atidarus variklio dangti ,per purvo ir tepalu misinio ant laidu ir kitu detaliu nieko nesimato tai ir automobiliai maziau degs.

  • Koki reikia tureti ‘narveli’,kad automobilis tilptu

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų