D. Kasparaitis pagerbtas Elektrėnuose, ledo ritulininkas atsidėkojo rezultatyviu žaidimu

D. Kasparaitis pagerbtas Elektrėnuose, ledo ritulininkas atsidėkojo rezultatyviu žaidimu

Darius Kasparaitis iškilmingai sugrįžo į gimtąją Elektrėnų areną, o jo vardo marškinėliai pasiliko Elektrėnų ledo arenoje visam laikui.

Antrųjų savo rungtynių Lietuvos ledo ritulio čempionate metu garsusis ledo ritulininkas buvo pagerbtas prieš Vilniaus „Hockey Punks“ ir Vilniaus „Geležinio vilko“ rungtynes.

Iškilmingą šventę suorganizavo Dariaus Kasparaičio vardo ledo ritulio mokyklos vadovai, o beveik tūkstantis žiūrovų stebėjo D.Kasparaičiui skirtą filmą, ovacijomis palydėjo tuometinės Elektrėnų „Vilties“ vaikų komandos 11 numeriu pažymėtus marškinėlius į arenos palubę.

Šventėje dalyvavo D. Kasparaičio mama, pirmasis treneris, Elektrėnų meras, Kūno kultūros ir sporto departamento vadovas Edis Urbanavičius.

Po ceremonijos vykusių rungtynių metu D.Kasparaitis pademonstravo rezultatyvų žaidimą ir prisidėjo prie beveik pusės komandos įvarčių.

„Hockey Punks“ nugalėjo varžovus rezultatu 9:2 (3:0, 1:0, 5:2), o D.  Kasparaitis „pankams“ pelnė 2 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Po rungtynių ledo ritulininkas prisipažino, jog labai nori karjerą baigti Lietuvos rinktinėje ir jau dabar planuoja kaip ir kada reiks pradės ruoštis kitų metų pasaulio čempionatui.

„Būtų puiku užbaigti aktyvų sportavimą Lietuvos ledo ritulio rinktinėje, apie ką visą laiką svajojau. Po truputį pradedu galvoti, kur ir kaip reikės ruoštis, atgauti fizinę formą“,- sakė D.Kasparaitis.

Žurnalistų paklaustas ar grįš į Lietuvą žaisti ir kitais metais, geros nuotaikos nestokojęs žaidėjas prisiminė mamą ir sakė, jog „reikės paklausti savo agentės Laimos, kuri nuspręs, kur toliau tęsti karjerą“.

Tikslą žaisti Lietuvos rinktinėje deklaravęs ir ketverius metus kantriai to siekęs prieš tai Rusijos rinktinėje žaidęs D. Kasparaitis sužaidė ketvirtą sezoną Lietuvoje.

Pagal tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) taisykles, žaidėjas naujai rinktinei gali padėti lygiai po ketverių metų nuo perėjimo į naujosios šalies čempionatą datos. Kadangi D. Kasparaičio perėjimas į Lietuvos čempionatą užregistruotas 2014 metų sausio 30 dieną, pirmąsias oficialias rungtynes Lietuvos rinktinėje D.Kasparaitis galės sužaisti 2018 metų sausio 31 dieną. Žaidėjo legitimumą Lietuvos rinktinėje dar turi patvirtinti IIHF.

Kitose vakar dienos čempionato rungtynėse Kaune pirmieji reguliarųjį čempionatą užbaigę vietos „Tigrai“ 2:16 (0:8, 1:2, 1:6) buvo sudoroti anksčiau vietą atkrintamųjų varžybų pusfinalyje užsitikrinusios Juodupės „Juodupės“.

Sezono rezultatyvumo rekordą pagerinusiai „Juodupei“ po keturis įvarčius pelnė Dmitrijus Beliakovas, Mauras Baltrukonis ir Konstantinas Isajevas.

Kitose čempionato rungtynėse Rokiškyje šeštadienį 13 val. susitiks vietos „Rokiškis“ ir „Geležinis vilkas“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 16 16 0 0 0 133:40 48
2. Juodupės „Juodupė“ 19 14 1 0 4 141:51 44
3. Vilniaus „Hockey Punks“ 19 10 1 0 8 106:80 32
4. Rokiškio „Rokiškis“ 18 7 0 1 10 61:69 22
5. Kauno „Tigrai“ 20 4 0 0 16 62:166 12
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 16 1 0 1 14 33:130 4

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų