,,Cido“ arena skęs mados ir grožio pasaulyje – atvyksta ,,Design for life“

,,Cido“ arena skęs mados ir grožio pasaulyje – atvyksta ,,Design for life“

Laikas nustoti rikiuotis dienotvarkę pagal už šimto kilometrų vykstančius renginius arba radus vieną reikiamą dalyką, kito ieškoti kitame miesto gale. Mados ir grožio mugių ciklas ,,Design for life“  taps pirmuoju didelio masto renginiu, kuris suburs nuo kosmetikos iki interjero detalių specialistų.

Balandžio 29 dieną daugiau nei 100 savo srities profesionalų nuo pat 11 valandos ryto užpildys visą ,,Cido“ areną didžiausiu mieste mados ir grožio priemonių pasirinkimu. Nemokamas renginys grožio aktualijas pateiks visoms amžiaus grupėms.

Nori idėjų, važiuok į sostinę? Netiesa!

Renginio organizatoriai pasakoja, jog idėja mados ir grožio muges rengti ne tik didžiausiuose Lietuvos miestuose atėjo natūraliai ,,Kodėl ieškoti grožio turime važiuoti šimtus kilometrų? Kodėl jo tiesiog čia neatvežus?“– klausiamai šypsosi jie. Čia pat Panevėžyje ne vienas grožio salonas, ne vienoje vietoje rengiami grožio sričių specialistai ir žmonės, kuriems svarbu į savo gyvenimus įnešti grožio ir harmonijos. Per metus Lietuvoje vyksta vos vienas kitas renginys, kuris sutalpintų tokią gausą aktualijų po vienu stogu – tas malonumas visad atitenka Vilniui, Kaunui arba Klaipėdai, tačiau nuo šiol dėl to tikrai neteks rūpintis ir Panevėžio gyventojams.

Žinomi ir negirdėti prekės ženklai

Dalyvių gretose bus galima išvysti tiek didesnių gerai žinomų prekės ženklų, tiek kūrėjų, kurie siūlys gaminius, kurių standartinėse parduotuvėse apskritai nerasi. Lankytojams kosmetikos ir kūno puoselėjimo patarimus dalins tokių prekės ženklų kaip, pavyzdžiui, natūralios kosmetikos ,,Biocos“ atstovai.

Bus galima įsigyti natūralių kosmetikos ir higienos produktų iš Italijos: bus pristatoma „Unico“ produktų linija kūdikiams, vaikams ir jautrią, sausą odą turintiems suaugusiesiems; „Sicilianos“ natūralios Viduržemio jūros kempinės, išvysime ir išskirtinę „Utique“ nišinių kvepalų liniją bei natūralius veido ir plaukų aliejus, pasiūlymus teiks visame pasaulyje gerai žinomo ,,Avon“ ženklo atstovai ir kiti.

Drabužių sferoje išvysite su savo prekės ženklu ,,Say Yes to Mom“ atvykusią Ievą Mackevičienę. Susidomėjimo verti bus drabužiai, dekoruoti dailininko Artūro Braziūno kūriniais, perkeltais skaitmeninės spaudos būdu ant natūralių audinių.

,,Cacka Pacacka“ aksesuarai atsidūrė jau ne vienos moters papuošalų dėžutėje ir neseniai sutiko svarbiausią gyvenimo šventę – vestuves kartu su šokėja Egle Straleckaite. Aukščiausios kokybės itališkas rankines siūlys ,,Toskanos dovanos“.

Namų jaukumui kurstyti įkvėps natūralios sertifikuotos žvakės, kvapai ir aromatai namams, subtiliai paversti gėlėmis. Dėmesį pritrauks subtilaus dizaino dekoratyvinės pagalvėlės su užrašais.

Mažiesiems skirtoje sferoje rasite išskirtinį ,,Tavo vaiko drugelį“, kuris galės tapti puikia dovana naujagimio susilaukusiai šeimai ir padės įamžinti vaiko pėdutes paveikslo pavidalu. Pasakų knygą  „Pasakos, kurių niekas nepapasakos“ dovanos pats dainininkas Paulius Stalionis, ,,Jumata Made“ atveš nematytų stilingų ir gražių rankų darbo žaislų, o ,,Chew-Us“ pristatys stilingus papuošalus – kramtukus, čiulptukų laikiklius iš saugaus vaikams silikono.

Nepamiršti bus ir vyrai, kurių lauks rankų darbo aksesuarai: varlytės, sąsagos, šalikėliai, diržai, stilingų piniginių ir net rankinių pasirinkimas.

Visą dieną truksianti programa

Jūs ne tik turėsite išskirtinę galimybę įsigyti prekių su nuolaidomis, susipažinti su gamintojais ir išklausyti jų konsultacijas „Cido“ arenoje, bet ir sužinosite būsimas mados tendencijas, gausite stiliaus konsultacijų iš puikiai nusiteikusių dalyvių, o viską vainikuos tarptautinis jaunimo mados festivalis. Jo metu vyks modelių pasirodymai ir naujausių kolekcijų pristatymai.

Be to, mados ir grožio mugėje jūsų lauks ir stendai, kuriuose bus siūloma išmėginti produktų, išgirsti jų sudėtį ir sužinoti visas naudojimo paslaptis.

Nemokamame mados renginyje ,,Design for life“ verta apsilankyti ne tik dėl prekės ženklų po vienu stogu gausos, bet ir dėl to, kad tai proga sulaukti viliojančių nuolaidų, o mugės dalyviai yra pasirengę jums įkvėpti šviežio idėjų oro jau vien besigrožint jų unikaliomis ekspozicijomis. Pavasarinę nuotaiką kurs jauki aplinka ir muzika, tad nė nedvejokite, jog balandžio 29-ąją susitiksime Panevėžio „Cido“ arenoje 11–18 val. Informacija ir registracija dalyviams: festivus.lt

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų