Česnakai ir medus lėmė tūkstantinius nuostolius

Česnakai ir medus lėmė tūkstantinius nuostolius

Praėjusią parą vagys, panašu, ir pramogomis apsirūpino, ir žiemai pasiruošė. Ir vis dėl to, kad patys turto savininkai jo tinkamai nesaugojo.

Panevėžio rajono gyventojas pasiskundė policijai, kad kažkas jo Biržų rajono Dumbliūnų kaime esančioje negyvenamoje sodyboje išdaužė trijų langų stiklus ir apgadino duris. Dar iš sodybos pavogta tona česnakų, kurie buvo sudėti džiovinti ant stelažų prie ūkinio pastato. Taip pat vagys išnešė penkis kibirus medaus po 12 kilogramų, kuris buvo nerakiname sandėliuke. Nuostolis – 4 180 eurų.

Panevėžyje, Ramygalos gatvėje esančios degalinės tualete, vyras trumpam paliko mobiliojo ryšio telefoną, kurį greičiausiai pasisavino po jo apsilankęs vaikinas. Nuostolis – 300 eurų.

Biržuose iš namų dingo televizorius, rankinis laikrodis, konsolė su trimis pulteliais, 10 vienetų žaidimų diskų, vejapjovė. Nuostolis – 470 eurų.

Pasvalio rajono Saločių miestelyje iš namo kiemo pavogtas automobilis „Land Rover Discovery“. Nuostolis – 2 300 eurų.

Kelio Biržai–Pasvalys šalikelėje paliktam stovėti automobiliui BMW 535D iškultas dešinės pusės galinio lango stiklas ir pavogtas multimedijos ekranas, ratų atsukimo raktas, apibraižyta automobilio priekinė panelė, automobilio išorė. Nuostolis tikslinamas. Automobilis priklauso vienai bendrovei.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų