G. Kliaugai pirmos instancijos teisme nepavyko prisiteisti žalos atlyginimo.. "Sekundės" nuotr.

Buvęs Panevėžio policijos viršininko pavaduotojas pateikė ieškinį valstybei

Buvęs Panevėžio policijos viršininko pavaduotojas pateikė ieškinį valstybei

Panevėžio apylinkės teismas ketvirtadienį pradės nagrinėti civilinę bylą, kurioje buvęs Panevėžio apskrities policijos viršininko pavaduotojas Gintaras Kliauga siekia žalos atlyginimo.

Kaip BNS informavo Panevėžio apylinkės teismo atstovė Irma Gritėnienė, G. Kliauga kreipėsi į teismą dėl žalos, atsiradusios dėl neteisėtų ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro, teismo veiksmų atlyginimo priteisimo.

Jis pareiškė ieškinį Lietuvos valstybei, atstovaujamai Generalinės prokuratūros, Policijos departamento ir Teisingumo ministerijos.

Iš jų jis prašo priteisti turtinę bei neturtinę žalą, kuri neįvardijama, ir bylinėjimosi išlaidas.

G. Kliauga buvo kaltinamas piktnaudžiavimu tarnyba, kai jis pasisavino išardytus ir nenaudojamus voljerus, kuriuos į savo sodybą vežė specialiuoju komisariato Logistikos skyriui skirtu automobiliu.

Apeliacinės instancijos teismas G. Kliaugą 2014 metais išteisino, nenustačius, kad pareigūnas būtų padaręs didelę žalą. Pasisavinti voljerai, bylos duomenimis, buvo verti 419 litų (121 euro) ir nebetinkami naudoti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Komentarai

 • kaip pasibaigia burbuliniai kriminalai

  • Atsakyti
 • mentu karai

  • Atsakyti
 • Rašytojai atskirkite prieš ką :ar prieš valstybę, ar prieš du jos valdininkus…

  • Skaitykite tiesiogiai: ieškinys valstybei, o jai teisme atstovauja teisėsaugos institucijos. Tiesioginės atsakomybės iš, kaip sakote, valdininkų, turės teisę pareikalauti valstybė, jei Kliauga teismą laimėtų.

   • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų