BC Vytautas nuotr.

Broliai Ballai atvyksta į Panevėžį

Broliai Ballai atvyksta į Panevėžį

Rytoj, šeštadienį, „Betsafe–LKL“ pirmenybių rungtynes Panevėžio „Lietkabelis“ namuose žais su Prienų–Birštono „Vytautu“.

Tai bus trečioji šių ekipų tarpusavio akistata šiame sezone. Panevėžyje „Lietkabelis“ iškovojo pergalę (87:69), bet svečiuose patyrė pralaimėjimą (74:88).

Svečių komandoje šeštadienį „Betsafe–LKL“ čempionate turėtų debiutuoti  amerikiečiai broliai  LaMelo ir LiAngelo Ballai. Itin didelį susidomėjimą tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje kelianti garsi Ballų šeima į Lietuvą atvyko prieš pusantros savaitės. „Betsafe–LKL“ rungtynėse Vilniuje su „Lietuvos rytu“ amerikiečiai nebuvo registruoti rungtynėms, bet rytoj juos tikimasi išvysti „Cido“ arenoje.

Paklaustas, kaip vertina brolių Ballų atvykimą į Lietuvą, portalo „Sporto namai“ prodiuseris bei NBA varžybų komentatorius Ignas Grinevičius „Sekundei“ sakė: „Brolių Ballų atvykimą į Lietuvą vertinu tik teigiamai. Tai labai populiari šeima Jungtynėse Amerikos Valstijose ir už jos ribų. Šiuo metu pasaulio žiniasklaida kiekvieną dieną rašo ir kalba apie Lietuvą. Broliai Ballai ir jų tėvas kol kas viskuo patenkinti ir giria mūsų šalį. Sunkiai įsivaizduoju, kaip galima Lietuvą dar geriau pareklamuoti. Draugiškas rungtynes, kuriose jau žaidė broliai Ballai, tarp Kauno „Žalgirio-2“ ir Prienų–Birštono „Vytauto“ komandų internete žiūrėjo daugiau nei du su puse milijono žiūrovų“.

„Lietkabelio“ klubo direktorius Mantas Ignatavičius taip pat atsakė į kelis „Sekundės“ klausimus.

Ar rungtynės su „Vytautu“ panevėžiečiams bus išskirtinės?

Mes šio susitikimo nesureikšminame. Mums tai eilinės  „Betsafe–LKL“ rungtynės, kuriose bandysime iškovoti pergalę.

Ar brolių Ballų atvykimas į Panevėžį kelia didelį ažiotažą? 

Taip. Žiūrovų turėtų būti daugiau. Jau dabar matosi, kad sirgaliai noriai perka bilietus į šias rungtynes.

Ar bilietų kainos nebus didesnės?

Ne. Kainos bus tokios pat kaip ir į bet kurias kitas Betsafe–LKL“ rungtynes.

Ar buvo suderinta dėl filmavimo ir kitų sąlygų su varžovų komanda?

Taip. Su tuo, ko prašė svečiai, „Lietkabelio“ klubas sutiko ir jokių kliūčių nedarė.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų