Avaringoje sankryžoje automobilių kaktomuša

Avaringoje sankryžoje automobilių kaktomuša

Automobilių savotiškų kautynių vieta tapusioje Klaipėdos-Projektuotojų gatvių sankryžoje dar dvi mašinos pasiųstos į nokdauną. Šioje vietoje kelio nepasidalino ir susidūrė „Opel“ su „Audi“.

Avarija įvyko sekmadienį, 17.50 val. Degant žaliam šviesoforo signalui, sukdamas į kairę „Opel“ automobilį vairavęs 56-erių vyras nepraleido priešprieša tiesiai važiavusios „Audi“. Šioji, vairuojama 19-metės, kaktomuša trenkėsi į „Opel“. Po susidūrimo „Opel“ kliudė kelio ženklą.

Nelaimės metu abiejų automobilių vairuotojai buvo blaivūs. Nukentėjo „Audi“vairuotoja ir kartu su ja važiavusi bendraamžė keleivė. Po medikų apžiūros abi išleistos į namus.

Nelaimingai savaitgalis prasidėjo ir Vasario 16-osios gatvėje, kur automobilis „Opel“ partrenkė dešimtmetį vaiką. Jis staiga išbėgo į judrią gatvę iš už stovėjusio automobilio ir pakliuvo po važiavusios mašinos ratais. Sužalotas vaikas išgabentas į Panevėžio respublikinę ligoninę, kur jam nustatytas dubens ir kairiojo šlaunikaulio sumušimas. Nukentėjusiajam paskirtas ambulatorinis gydymas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų