T. Markelevičiaus nuotr.

Pakelėje policija rado sumaitotą automobilį be žmonių

Pakelėje policija rado sumaitotą automobilį be žmonių

Mįslinga avarija Panevėžio rajone: į įvykio vietą atvykęs policijos ekipažas rado sumaitotą „Volkswagen Passat“ be žmonių. Spėjama, kad kompanija iš įvykio vietos nukūrė laukais.

Panešimo apie avariją kelyje Naujamiestis-Krekenava Bendrasis pagalbos centras sulaukė 11.14 val. Skambinęs asmuo teigė matęs, kaip nuo kelio nulėkęs „Volkswagen Passat“ kelis kartus vertėsi.

Į įvykio vietą išvažiavo medikai ir policijos pareigūnai.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovės ryšiams su visuomene Rasos Meištės teigimu, pirmasis atskubėjęs greitosios medicinos pagalbos ekipažas rado aplinkui vaikštančius du vyrus ir moterį. Jiems atsisakius pagalbos, medikai išvažiavo. Netrukus atvykę policijos pareigūnai aptiko tik pakelės griovyje gulintį sumaitotą automobilį, tačiau nė vieno žmogaus šalia.

Įtariama, kad automobiliu važiavusi kompanija iš įvykio vietos paspruko laukais taip bandydama išvengti atsakomybės. Metalo laužo krūva virtusiame automobilyje buvo matyti besimėtantys tušti alaus buteliai.

Neoficialiais duomenimis, žmonės pasakojo tą patį automobilį prieš pat nelaimę matę Naujamiestyje per miestelį lekiantį akivaizdžiai didesniu nei leistinas greičiu.

Iš griovio ištrauktas automobilis, pasak R. Meištės, išgabentas į sulaikytų transporto priemonių saugojimo aikštelę.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų