Autobuse susižalojo keleivė

Autobuse susižalojo keleivė

Panevėžyje maršrutiniam autobusui staigiai stabdžius, parkrito ir susižalojo keleivė.

Nelaimė įvyko ketvirtadienį, apie 14.45 val. Maršrutinio autobuso „Carrocera Castrosua“ 52-ejų vairuotojas policijai aiškino, jog Beržų g. staigiai stabdė bandydamas šitaip išvengti susidūrimo su antroje eismo juostoje važiavusiu nenustatytu krovininiu automobiliu. Šis, pasak vairuotojo, užkirsdamas kelią autobusui, suko į dešinėje pusėje esantį įvažiavimą.

Dėl staigaus autobuso stabdymo ant grindų pargriuvo ir susižalojo stovėjusi 73-ejų keleivė. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje moteriai nustatyti galvos ir nugaros sumušimai. Nukentėjusioji po apžiūros išleista gydytis į namus.

Komentarai

  • nesuprantu as tu vairuotoju-zmones veza kaip bulviu maisus.Tai staigiai stabdo,tai staigiai suka islikti nesusizalojus kartais sunku net jaunam zmogui.Tik spek uz kazko isikabinti-kitaip gali prastai baigtis.Nezinau ar cia kaltas musu gatviu eismas ar vairuotojui nera galimybes kazkaip ,,svelniau,, vezti keleivius?????

    • Tamsta panašu nevairuojate,nes aiškiai parašyta, kad buvo siekiama išvengti susidūrimo…Tokių situacijų niekas negali numatyti.Čia reikalinga greita reakcija,o važiuojant autobusu REIKIA tvirtai įsikibti į sėdynės atlošą.

  • pone, Jums patarčiau atsisėsti , o jei nėra vietų – laikytis už turėklų ir kitų tam skirtų vietų, kaip kad sako keleivių vežimo autobusais taisyklės.Autobusai važiuodami ir greitėja ,ir lėtėja, ir sukasi, ir važiuoja duobėtomis gatvėmis, todėl rizika nugriūti visada yra. Saugokitės ir viskas bus gerai.

  • Prašau, dėl keleivių saugumo patogiai įlipti ir išlipti uždrausti už Aukštaičių ir Ramygalos gatvių sankryžos,Aukštaičių gatvėje neleisti 3 mašinom stovėti prieš autobusų sustojimą, tuomet autobusas kirtęs sankryžą gražiai privažiuos prie borto ,o dabar stojasi įstrižai ir dažnai griuvinėjama.Ten stovi ženklas ,bet niekas nepaiso, vadinasi reikia bortą nudažyti geltonai ir uždrausti stovėti.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų