Atviruose „KNAUF“ seminaruose – statybų naujovės ir konsultacijos kiekvienam

Atviruose „KNAUF“ seminaruose – statybų naujovės ir konsultacijos kiekvienam

Jau septintus metus iš eilės sausio-vasario mėnesiais bendrovė „Knauf“ statybų sektoriaus specialistus ir entuziastus kviečia į specializuotus seminarus, kuriuose kartu su partneriais pristato statybų naujoves, supažindina su naujomis sistemomis, darbo metodikomis ir nemokamai konsultuoja.

Statybų ir achitektūros sektoriuje jaučiamas ypatingas poreikis novatoriškiems sprendimams. Dėl šios priežasties kasmet nekantraujame pasidalinti pažangiausiais rinkos sprendimais. Neabejoju, jog šie nemokami specializuoti seminarai dalyviams taps gera proga pagilinti žinias, patobulinti darbo metodiką ir rasti atsakymus į keblius praktinius klausimus“, – sako „Knauf“ rinkodaros vadovė Vilda Bojarūnė.

Šiemet „Knauf“ išplėtė seminarų žemėlapį ir kartu su partneriais lankysis ne tik penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir Alytuje bei Utenoje.

Pasak V. Bojarūnės, kasmet yra jaučiamas augantis susidomėjimas tiek profesionalių statybininkų, tiek savo jėgomis namus atsinaujinančių žmonių tarpe. Dėl šios priežasties šiemet buvo praplėstas seminarų temų skaičius ir įtraukti du papildomi regionai.

Nors seminarai nemokami, jie nebus skirti vien tik „sausai“ informacijai apie produktus pateikti. Labai didelį dėmesį skirsime praktinei daliai. Jos metu kiekvienas galės aplankyti specialius pristatymus, sužinoti, kaip atliekami sistemų įrengimo darbai, pamatyti realius pavyzdžius ir išbandyti medžiagas. Taip pat lankytojų laukia atviros konsultacijos su „Knauf“ ekspertais“, – sako V. Bojarūnė.

Seminaruose bus pristatomos 5 temos: fasadų sanavimo sistemos: specialūs tinkai ir plokštės; gipskartonio sistemų montavimo technologijos ypatumai; A ir A+ energinės klasės sprendimai su „Knauf Insulationmineraline vata;Urbanscape® žalių stogų sistema lietingai Lietuvai;Festool – trumpiausiu keliu prie geriausių rezultatų.

Seminarai vyks:

  • 2018 m. sausio 23 d., antradienį, Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16, VIP įėjimas, 4 aukštas, konferencijų salė).

  • 2018 m. sausio 24 d., trečiadienį, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje (Dubysos g. 10-1, pagr. įėjimas).

  • 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienį, Panevėžyje, viešbutyje „Šermutas“ (Panevėžio aplinkkelis 5, Šilagalio k., didžioji konferencijų salė).

  • 2018 m. sausio 31 d., trečiadienį, Utenos kultūros centre (Aušros g. 49, pagr. įėjimas).

  • 2018 m. vasario 1 d., ketvirtadienį, Vilniuje, „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, 4 salė).

  • 2018 m. vasario 7 d., trečiadienį, Kauno „Žalgirio“ arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50, amfiteatras).

  • 2018 m. vasario 8 d., ketvirtadienį, Alytaus miesto teatre (Rotušės a. 2, pagr. įėjimas).

Visus norinčius kviečiame registruotis čia, el. paštu info@knauf.lt arba +370 5 213 2222.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų