Atsisveikino su muzikos mokyklos direktoriumi

Atsisveikino su muzikos mokyklos direktoriumi

Šiandien posėdžiaujanti Panevėžio miesto taryba po ilgų diskusijų pagaliau nusprendė, kad Muzikos mokyklai ketverius metus vadovavęs Gvidas Vilys turi atsisveikinti su direktoriaus pareigomis.

Dar pavasarį Specialiųjų tyrimų tarnyba gavo anoniminį laišką, kuriame vardijamos direktoriaus G. Vilio nuodėmės. Vadovas buvo kaltinamas tuo, kad supainiojo viešuosius ir privačius interesus, mokykloje įdarbino ne tik savo brolį, jo žmoną, taip pat savo žmoną, bet ir pirko įvairias paslaugas iš įmonės, kurios dalininku yra pats.

Taip pat į komandiruotes vyko pagal panaudos sutartis – net ir nedirbdamas gavo atlyginimą. Buvo nustatyta ir daugiau smulkesnių pažeidimų – iš anoniminiame skunde nurodytų 23 pasitvirtino net 16 pažeidimų.

Po tokių audito išvadų G. Vilys pats parašė atsistatydinimo iš darbo pareiškimą, tad jam buvo skirta pati švelniausia drausminė nuobauda – įspėjimas. Tačiau po pusantro mėnesio G. Vilys apsigalvojo ir miesto Tarybai įteikė prašymą panaikinti jo prašymą atleisti iš pareigų.

Muzikos vadovo stojo ginti ir mokykloje veikiančios profsąjungos nariai. Kita dalis pedagogų, susivienijusi į kitą profesinę sąjungą, apkaltino G. Vilį arogancija ir nesiskaitymu su savo darbuotojais, todėl miesto Tarybos prašė jam neleisti toliau vadovauti švietimo įstaigai.

Nors Tarybos narių nuomonė šiuo klausimu išsiskyrė, vis tik G. Vilys buvo atleistas. Kol bus surasta pamaina jam, Muzikos mokyklai vadovaus iki šiol įstaigoje direktoriaus pavaduotoja dirbanti Žydrūnė Pilkauskienė.

Komentarai

  • Laukiame tęsinio:)…

  • o kodel meras liko dirbti? Kai jo sunus laimejo konkursą ne mažesnė korupcija?

  • pagaliau, seniai jau reikejo atleist vis mes zaidziam

  • Šou tesiasi…

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų