Atidaryta Senvagės erdvės atnaujinimo projekto idėjų paroda

Atidaryta Senvagės erdvės atnaujinimo projekto idėjų paroda

Dailės galerijoje atidaryta Senvagės erdvės atnaujinimo projekto idėjų paroda – Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Grafinio dizaino katedros studentų siūlymai, kaip galėtų būti transformuojamas šalia Senvagės esantis siurblinės pastatas.

„Mūsų miesto šūkis „Panevėžys atsinaujina!“ – tai ne tik skambus pavadinimas. Tai iššūkis, įsipareigojimas, darbas, daug pasakantis apie miesto siekį, ateities tikslus. Šis renginys įrodo, kad kurti ir gražinti miestą, ir dar įdomiais, novatoriškais projektais – tai ne tik kelti savo miesto prestižą, skleisti gerą žinią apie jį, bet svarbiausia – sudominti gyventojus ir paskatinti juos dalyvauti miesto kūrime“, – sakė Savivaldybės Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja Daiva Gasiūnienė.

Parodoje pateikiama 20 darbų, kuriuos sukūrė 10 grafikos dizaino studenčių. Darbų vadovai – prof. Virgilijus Trakimavičius ir lektorius Andrejus Repovas. Prie projekto prisijungė ir savo darbą eksponuoja buvęs panevėžietis Ignas Valentinavičius, šiandien studijuojantis menus Didžiojoje Britanijoje.

Senvagės erdvės atnaujinimo projektas – 2017 m. pradėtos Panevėžio miesto savivaldybės iniciatyvos „Panevėžiečių dialogą skatinantys reiškiniai. Atnaujinkime miesto kostiumą“ dalis. Projekto partnerė – „Kalnapilio-Tauro grupė“.

Senvagės erdvės atnaujinimo projekto idėjų paroda keramikos namuose veiks iki kovo 17 dienos.

Komentarai

  • Senvagė dar visai normaliai, o vat toliau link Kalnapilio ir dar toliau, tikras šabakštynas. Sutvarkius galėtų būti graži poilsio zona panevėžiečiams.

  • Labai gražus projektas. Kad tik greičiau darbai pajudėtų, svajoju atsinaujinusiame mieste gyventi.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų