Artimieji atsisveikino su nuskendusiu mažyliu

Artimieji atsisveikino su nuskendusiu mažyliu

Šeimos ir giminių tyliai į amžinojo poilsio kelionę ketvirtadienį palydėtas nuskendęs dvimetis iš Kunciagalio kaimo.

Sausio pabaigoje dingusio berniuko ieškoti būrėsi ne tik pagalbos tarnybos, bet ir minios savanorių. Tačiau laidojant praeitą savaitę Nevėžio upėje pagaliau rastą mažylį, į Miežiškių šarvojimo salę rinkosi tik artimieji. Jie velionį išlydėjo į miestelio kapines.

Sukrėsti parapijos gyventojai sako lig šiol negalintys patikėti tragedija ir pasakoja, jog viena Miežiškių gyventoja, likus kelioms dienoms iki randant vaikelio kūną, bažnyčioje užprašė šv. Mišias už visus nuskendusius ir žuvusius upėje. O netrukus vanduo atidavė sūnelį du mėnesius nežinios kankintiems tėvams. Laidotuvių dieną jų skausmui nebuvo galo.

Kunciagalio kaime prie pat Nevėžio gyvenusi šeima mažylio pasigedo dar sausio 31-ąją apie 13 val. Berniukas žaidė sodybos kieme, kur darbavosi tėtis.

Kai tėvai pastebėjo, kad kieme vaikelio nebėra, puolė ieškoti. Nieko nepešę, paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą. Netrukus čia sulėkė visi laisvi policijos patrulių ekipažai, kinologai su tarnybiniais šunimis, greitosios pagalbos medikai, ugniagesiai gelbėtojai su narais, kariškiai. Prie specialiųjų tarnybų prisijungė ir didelis būrys savanorių.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų