Ar mokate atsipalaiduoti?

Ar mokate atsipalaiduoti?

Esate pervargę ir suirzę? Skambinkite geriausiam draugui. Nė vienas psichoterapeutas pasaulyje nesupras ir nepaguos jūsų taip kaip artimas žmogus. Yra ir kitų būdų nuraminti pakrikusius nervus.

Paglostykite katę

Dievinate kates? Ir gerai! Kačių šeimos atstovai padės atsipalaiduoti, nuims įtampą ir galvos skausmą. Katės murkimas veikia raminamai. Jos sugeria neigiamą energiją, jų prisilietimai gydo. Pavyzdžiui, žaisdama mylimo šeimininko rankomis, katė savo letenėlėmis masažuoja refleksinius taškus.

Klausykitės jūros garsų

Tikriausiai kada nors esate pridėję kriauklę prie ausies ir klausęsi jūros ošimo. Jausmingoms būtybėms psichologai rekomenduoja susikaupusį per dieną nuovargį ir įtampą pašalinti būtent tokiu būdu.

Stebuklingi prisilietimai

Kai supyksite, pasižiūrėkite į veidrodį. Kaip ir daugumai žmonių, jūsų lūpos suspaustos, raumenys įsitempę. Nemaloniausia, kad raumenų įtampa išlieka ir praėjus pykčiui. Ją pašalinti padės veido masažas: glostykite pirštų galais veidą nuo centro link periferijos, o akių įtampą pašalins taškinis masažas vidinių akių kampučių srityje.

Ant miego sparnų

Kuo kiečiau žmogus miega, tuo jis bus sveikesnis. Miegant kūnas ilsisi: raumenys atsipalaiduoja, širdis plaka kiek lėčiau ir netgi smegenys dirba kitu režimu. Tačiau esti dienų, kai problemos darbe ar rūpestis dėl artimųjų taip užvaldo, kad užmigti neįmanoma. Ką tuomet daryti? Vienas būdų – apmąstyti praėjusios dienos įvykius. Mintyse pabandykite parašyti dienoraštį, priimkite rytdienos sprendimą, pavyzdžiui, „Aš kontroliuosiu savo emocijas“, „Aš nesikrimsiu dėl niekų“ ir pan. Mąstykite apie gerus, teigiamus dalykus, tuomet bus lengviau užmigti.

Komentarai

  • Mano vyras pradejo dometis reiki meditacija, kalbina ir mane, nes pastaruoju metu esu labai isitempusi. Taciau, as vis atidelioju, bet manau, kad reikes isbandyti, nes kate jau nebesileidzia glostoma. 😀

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų