BNS nuotr.

Apvogė grožio salone

Apvogė grožio salone

Vienos panevėžietės apsilankymas Vasario 16-osios gatvėje esančiame grožio salone baigėsi nuostoliais ir subjurusia nuotaika. Tik ne dėl sugadintos šukuosenos, o vagystės.

Kol 31-erių moteris mėgavosi grožio procedūromis, kažkas jai nematant iš piniginės ištraukė visus ten buvusius pinigus – net 500 eurų. Netrukus į grožio saloną buvo iškviesta policija, kuri ėmėsi ilgapirščio paieškų.

O kita panevėžietė po vagišių apsilankymo pasigedo grūdų. 36-erių Panevėžio rajono gyventoja trečiadienio popietę pranešė, kad atvykusi į jai priklausantį sandėlį Velžio seniūnijoje, Kairių kaime, pasigedo tonos žieminių kviečių bei 300 kg miežių. Pavogtus grūdus moteris įvertino 450 eurų.

Dar didesnių nuostolių patyrė 41-erių panevėžietis, į kurio prabangų automobilį įsilaužė vagys. Trečiadienio rytą vyras, priėjęs prie savo automobilio „BMW X5“, kurį buvo palikęs Kibiškio g., pastebėjo, kad išdaužus dešinės pusės galinių durų lango stiklą patekta į automobilio vidų. Iš automobilio pavogta multimedija ir jos valdymo įrenginys, navigacijos ekranas, taip pat du vienetai kombaino apšvietimo lempų, 50 vienetų pjaunamosios dalgio segmentų, 120 tvirtinimo varžtelių bei nuo automobilio pavogti du priekiniai žibintai. Nuostolis tikslinamas.

Komentarai

  • taigi rankinę įsineši pas specialistą…nebent užmigo.Dabar būkite atsargūs visur, nes nežinai kas ką gali nuknysti,o ir išvaizda gali būti apgaulinga…Dar koks mužikas sąžiningesnis nei ale ponia 🙂

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų