Apiplėšė mokyklos kieme

Apiplėšė mokyklos kieme

Naktinis pasisėdėjimas po vasaros dangumi aštuoniolikmečiui baigėsi nuostoliais. Sekmadienio popietę vaikinas kreipėsi į policijos pareigūnus ir pranešė, kad jį apie ketvirtą valandą ryto apiplėšė nepažįstami jaunuoliai.

Vaikinas pasakojo, kad Juozo Miltinio gimnazijos kieme trys asmenys pribėgo jam iš nugaros, sugriebė už pakaušio ir pargriovė ant žemės. Pavogė mobilaus ryšio telefoną, elektroninę cigaretę bei piniginę. Nuostolį nukentėjusysis įvertino 155 eurais. 31-erių įtariamasis netrukus sulaikytas.

Savaitgalį ilgapirščiai siautėjo ir Klaipėdos gatvėje esančiose parduotuvėse. Buitinės technikos prekių parduotuvės pardavėjas pastebėjo, kad stende, kuriame sudėti mobilaus ryšio telefonai, trūksta vieno mobilaus ryšio telefono.

Peržiūrėjęs parduotuvės vaizdo kamerų įrašus, pastebėjo, jog į parduotuvę atėjęs jaunuolis apžiūrėjęs „Samsung Galaxy xcover 4“ mobilaus ryšio telefoną, jį išlupo iš apsaugų ir įsidėjo į savo krepšį. Pavogto telefono vertė – 269,99 euro.

Netrukus panašiai buvo apvogta ir netoliese esanti drabužių parduotuvė. Parduotuvės darbuotoja pranešė, kad peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus pastebėjo, jog į parduotuvę atėjęs jaunuolis iš lentynų pagrobė du vienetus juodos spalvos sportinių marškinėlių, šortus, sportinį džemperį ir striukę. Nuostolius parduotuvė įvertino 211 eurų. Aiškinamasi, ar parduotuvėse šeimininkavo tas pats jaunuolis.

Sekmadienio pavakare mobilųjį telefoną prarado ir 49-erių Panevėžio rajono gyventoja. Moteris pranešė, kad per pietus iš maisto prekių parduotuvės, esančios Ukmergės gatvėje, nerakinamų pagalbinių patalpų pavogtas jos mobilaus ryšio telefonas. Nuostolis – 240 eurų.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų