Kęstutis Pūkas. "Delfi" nuotr.

Apeliacinis teismas pripažino K. Pūką kaltu dėl seksualinio priekabiavimo

Apeliacinis teismas pripažino K. Pūką kaltu dėl seksualinio priekabiavimo

Lietuvos apeliacinis teismas penktadienį buvusį parlamentarą Kęstutį Pūką pripažino kaltu dėl seksualinio priekabiavimo ir nelegalaus ginklo laikymo.

Teismas pripažino K. Pūką dėl priekabiavimo prie vienos merginos, bet išteisino dėl priekabiavimo prie likusių trijų merginų. Buvusiam Seimo nariui skirta 1500 eurų dydžio bauda.

„Teismas sutinka su išteisinimu dėl trijų merginų ir teismas konstatavo, kad reikia didesnio priklausomumo“, – per posėdį sakė teisėjas Albinas Bielskis.

Teismas buvusį parlamentarą pripažino kaltu ir dėl nelegalaus ginklo laikymo.

„K. Pūkas laikė ginklą, juo didžiavosi, bet raktus laikė atsainiai padėjęs stalčiuje“, – kalbėjo A. Bielskis.

Byla Apeliaciniame teisme buvo nagrinėjama uždaruose posėdžiuose.

„Iš esmės buvo prašoma pakeisti pirmos instancijos teismo nuosprendį, tai aš iš esmės esu patenkinta šiuo sprendimu“, – po posėdžio žurnalistams sakė prokurorė Agnė Stankevičiūtė.

Vilniaus apygardos teismas šių metų kovą K. Pūką išteisino. Teismas tuomet paskelbė, kad tarp K. Pūko ir merginų nebuvo priklausomumo pagal tarnybą santykių, todėl Baudžiamojo kodekso straipsnis negali būti taikomas.

Šį nuosprendį apskundė prokurorė A. Stankevičiūtė ir visos keturios nukentėjusiosios, prie kurių K. Pūkas priekabiavo, kai jos siekė įsidarbinti Seimo nario padėjėjomis.

Anot prokurorės, tik nuo Seimo nario priklauso ar asmuo bus priimtas į darbą, dėl to priimamo į darbą asmens ir Seimo nario pareigos yra akivaizdžiai nelygios ir sukelia priklausomumą.

Ikiteisminis tyrimas dėl seksualinio priekabiavimo pradėtas 2017 metų kovo mėnesį.

K. Pūkas iš Seimo atsistatydino 2018 metų sausį prieš pat balsavimą dėl jo mandato panaikinimo. Konstitucinis Teismas paskelbė, kad jis pažeidė priesaiką priekabiaudamas prie padėjėjų ir jomis pretendavusių tapti merginų.

Komentarai

  • kiek dunduku aplinkui

  • Dar karta yrode kad teisesauga ne korumpuota o jos ner .geda tokioj bananu saly gyvent

  • Atsitiko Pūkui kaip tam žvirbliui, kuris per aukštai pakilo ir sušalė.

  • Sveiki
    Ar jums reikia paskolos? Siūlome visų rūšių paskolas ir finansines paslaugas. Mūsų paskolos yra ilgos ir trumpos, su palankiomis palūkanų normomis. Mes siūlome 3% palūkanų normos paskolas, prašome susisiekti su mumis dėl išsamesnės informacijos per ( uloanfirm007@gmail.com )

    • Atsakyti
  • Prisišmaikštavo diedukas. Jautėsi ereliu,o pasirodo tik apipešiotas žvirblelis.

  • Siuliau K.Pūkui prisijungti prie musu Svingeriu Klubo

    • Atsakyti
  • o kaip pakabint merga kuri patinka neprisilietus prie jos?

  • Labas mano drauge.
    Ar jums nuolat trūksta grynųjų pinigų, nes jūsų bankas ar kitos finansinės institucijos atsisakė paskolos dėl nepakankamo užstato, skolos ir pajamų santykio, žemo kredito reitingo, aukštų palūkanų normos ar kitų priežasčių?

    Pavargote nuo dabartinės savo finansinės padėties? Ar jums reikia padidinti savo finansus? Pavargote mokėti daugiau nei turėtumėte už aukštų palūkanų paskolą? Jūs nusipelnėte geresnio sprendimo.

    „Pinnacle“ finansinei grupei čia suteikiama kredito linija, kuri gali padėti siekti bendrų finansinių tikslų.

    Su „Pinnacle Financial Group“ galite gauti paskolą tik su 3 procentų palūkanų norma.
    Galite pasiskolinti iki 10 mln.
    Galite gauti pasirinktą paskolą akimirksniu.
    Grąžinti galite pasirinkti nuo 1 iki 30 metų.
    Jūs galite gauti paskolą bet kur ir bet kada, kai jums patogu namuose.

    Mes teikiame visų rūšių paskolų paslaugas, esame greiti, patikimi, patikimi ir lengvai patvirtinami per 24 valandas.

    Kreipkitės dėl paskolos šiandien, susisiekite su mumis šiuo el. Pašto adresu ir sužinokite daugiau apie mūsų paskolos pasiūlymą:
    El. Paštas: (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com)

    Pagarbiai
    Marcusas ir Millichapas
    „Pinnacle Financial Group“ generalinis direktorius.

    • Atsakyti
  • Kaip sako, is kanapiu tas pukas nebevaromas, kaip jis ten gali priekabiauti, nesuprantama ?

  • Aš esu privatus skolintojas, siūlau 2% paskolą. Tai yra teisėta įmonė, turinti garbę ir skirtumą. Mes pasiruošę padėti jums iškilus bet kokioms finansinėms problemoms, mes siūlome visų tipų paskolas, taigi, jei jus domina šis paskolos pasiūlymas maloniai susisiekite su mumis el. paštu: (christywalton355@gmail.com)

    • Atsakyti
  • Aš sugebėjau su savo vyru pasitelkti rašybos gydytoją dr. Ajayi, kai sužinojau, kad jį žavi kita moteris, aš buvau labai laiminga, kad susisiekiau su rašybos atstovu, nes jis yra priežastis, dėl kurios galėjau laimėti savo vyrą. ir dabar gyvename ramybėje. Kreipkitės į dr. Ajayi už visą jūsų rašybos darbą, jis padėjo man susigrąžinti savo vyrą. Manau, kad jis padės jums tai, kas jus vargina. Paštas: drajayi1990@gmail.com arba „whatsapp“: +2347084887094.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (11)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų