Apdovanoti jaunieji kūrėjai

Apdovanoti jaunieji kūrėjai

Jau antrus metus „Sekundės“ portalo rubrikoje „Jaunimo kūrybos erdvė“ skaitome, stebimės ir žavimės Panevėžio miesto ir rajono moksleivių eilėmis, miniatiūromis, prozos kūriniais. Pasibaigus antrajam metų ketvirčiui vėl norime paskatinti jaunuosius talentus ir apdovanoti redakcijos įsteigtais prizais.

Iš gausaus būrio autorių, spausdinusių savo kūrinius „Jaunimo kūrybos erdvėje“, redakcija kartu su kultūros ir meno projektų vaikams ir jaunimui sumanytoju bei rengėju, Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Juozo Urbšio visuomeninės minties ir kultūros centro vadovu Arnoldu Simėnu išrinko tris jaunuosius kūrėjus.

Taigi, prizai laukia Velžio gimnazijos abiturientės Gerdos Žižiūnaitės, praturtinusios projektą nauja spalva – teatro kritika ir pateikusios brandžią Juozo Miltinio dramos teatre įvykusio premjerinio spektaklio recenziją.

Taip pat prizą atsiimti kviečiame Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčių mokyklos moksleivę Skaistę Cibulskaitę, atsiuntusią jautrių prozos kūrinių, bei istorijų kūrėją ir, kaip pati sako, kolekcionierę Martą Rulytę, Panevėžio „Minties“ gimnazijos abiturientę.

Sveikiname ir linkime kūrybinio įkvėpimo!

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų