Apdovanoti gabiausi moksleiviai

Apdovanoti gabiausi moksleiviai

Šiandien Dailės galerijoje Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Račkauskas pagerbė miesto bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų 2016–2017 mokslo metų tarptautinių ir respublikinių dalykinių olimpiadų ir konkursų prizininkus, meninės krypties konkursų ir festivalių prizininkus ir laureatus. Jiems įteiktos Savivaldybės atminimo dovanos.

„Kiekvienas laimėjimais garsinate savo mokyklas ir Panevėžį. Kiekvienas Jūsų pasiekimas – tai mokytojų profesionalumo, tėvelių rūpesčio bei dėmesio įvertinimas. Kiekvienas pasiekimas – tai motyvacija tobulėti, pasiekti, nesustoti kuriant ir įgyvendinant užsibrėžtus tikslus. Sveikinu ir džiaugiuosi, kad jūsų, o kartu ir mūsų ateitis yra sėkmingų, išsilavinusių ir vertę kuriančių jaunų žmonių rankose. Kuo didžiausios sėkmės ir gražios šventės!“, – sakė R. Račkauskas.

Tarp gabiųjų – šeši J. Balčikonio gimnazistai: Dominykas Ruibys (mokyt. Jolanta Jurevičiūtė, Milda Uselytė ir Renata Burbaitė), Adomas Paulauskas (mokyt. Renata Burbaitė), Rokas Petrėnas (mokyt. Violeta Gudaitė), Augustas Alekna (mokyt. Melda Jačiauskienė), Laurynas Preidis (mokyt. Loreta Jusienė), Emilija Fijalkauskaitė (mokyt. Nijolė Koženiauskienė) ir Andrėj Bukar (mokyt. Rita Miknevičienė). ,,Saulėtekio“ progimnazijos mokinys Simonas Melaika (mokyt. Nijolė Blankienė, Loreta Valickienė ir Genovaitė Čivilienė), Nerija Remeikaitė iš ,,Šaltinio“ progimnazijos (mokyt. Auksuolė Urbonienė, Rasa Andrikonienė ir Gitana Jasaitienė) bei Austėja Zaveckaitė iš K. Paltaroko gimnazijos (mokyt. Lina Karazijienė).

Muzikos mokyklos auklėtiniai: Dovydas Levickis (mokyt. Kornelija Petkutė), Domas Gintautas (mokyt. Gražina Beleckienė), Mantas Tušas (mokytojai Darius Kaselis ir Vaiva Šateikaitė), Gabija Aleknavičiūtė (mokyt. Irina Gustienė), Justina Šimonytė (mokytoja Jolanta Virginija Klišienė). Muzikos mokyklos kanklių ansamblis ,,Ašarėlės“: Rugilė Jakštaitė, Urtė Dambrauskaitė, Elzė Dambrauskaitė, Adrija Rėja Rimonytė, Aurėja Venslavičiūtė (mokyt. Rima Mureikienė ir Rimutė Stankuvienė). Dailės mokyklos auklėtinės Karolina Juknevičiūtė ir Norvilė Baublytė (mokyt. Jolanta Rudokienė).

Komentarai

  • duxai visi

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų