AMBERSTATE: Kelionių po Lietuvą organizatorė A. Mikolėnaitė: mes kviečiame ne pamatyti, o patirti mūsų kraštą

AMBERSTATE: Kelionių po Lietuvą organizatorė A. Mikolėnaitė: mes kviečiame ne pamatyti, o patirti mūsų kraštą

Vasario 23 d. Londono parodų rūmuose startuos kelionių ir turizmo paroda „The Telegraph: Travel Show“. Milžiniškai auditorijai savo kurortinių miestų siūlomas pramogas bei lankytinas vietoves pristatys ir Lietuva.

Vienas iš parodos dalyvių – netradicines keliones po Lietuvą organizuojanti agentūra „Travel addicts“.

„Vykstame ten atstovauti mūsų šaliai ir parodyti viską, kas pas mus yra geriausia“, – naujienų portalui Alfa.lt sakė „Travel addicts“ kelionių organizatorių vadovė ir viena iš agentūros įkūrėjų Alina Mikolėnaitė.

Pasak pašnekovės, parodos lankytojams agentūra siūlys ne tik pakeliauti po Lietuvą, bet ir ją patirti.

„Parodos svečiams mes siūlysime kelionių paketus, į kuriuos įeina viskas: nuo pasitikimo oro uoste, viešbučių užsakymo iki ekskursijų sudarymo. Tai gali būti ir trumpi savaitgalio išvykimai, kurie dabar yra labai populiarūs. Tokiais atvejais mes siūlome turą po Vilnių ir jo apylinkes.

Kiti mūsų siūlomi turai yra gilesni, didesni ir pažintiniai. Būtent tokius atostogų paketus mes labiausiai ir norime pristatyti. Mūsų tikslas – turistus supažindinti ne tik su Vilniumi ir jo apylinkėmis, bet ir visa Lietuva. Atvykėliams mes siūlome nestandartinius variantus – gyvenimą kaimo turizmo sodybose, vakarieniavimą ne restoranuose, o pas pačius sodybų šeimininkus. Šiais laikais toks keliavimo būdas tampa vis aktualesnis. Mes norime, kad žmogus ne tik pamatytų, bet ir patirtų Lietuvą“, – kalbėjo A. Mikolėnaitė.

Pašnekovė neslėpė, jos tikslas – keliautojus supažindinti su mūsų kraštu ir po truputį skleisti gerą žodį apie Lietuvą.

„Savo pasiruošta medžiaga ir vizualizacijomis mes tikimės juos sudominti ir supažindinti su Lietuva. Ir, kaip žmonės sako, vienas geras atsiliepimas gali paskleisti žinią kitiems. Galbūt iš lūpų į lūpas tas žodis sklis, ir kuo daugiau žmonių patirs, ką reiškia gyventi Lietuvoje“, – šypsojosi A. Mikolėnaitė.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų