AMBERSTATE: Birštonas žada suvilioti britų senjorus: esame tradicinio gydymo kurortas

AMBERSTATE: Birštonas žada suvilioti britų senjorus: esame tradicinio gydymo kurortas

Vasarį Londone vyksiančioje turizmo parodoje „The Telegraph: Travel Show“ dalyvausianti Birštono savivaldybė žada britus suvilioti išskirtinėmis paslaugomis, kokių Lietuvoje niekur kitur nesurasi.

Birštono turizmo informacijos centro direktorė Rūta Kapačinskaitė tikino, kad savivaldybė dalyvauti vasario 23–25 d. Londone vyksiančioje turizmo parodoje nusprendė, atsižvelgus į tai, kad būtent Didžioji Britanija turi didelę turistų rinką.

„Didžioji Britanija yra tikrai stipri turistinė rinka, ir žinoma, kad tai yra keliaujantys žmonės, tik jie keliauja, jau sulaukę tam tikro amžiaus, o ne tada, kol dar yra jauni. Yra fragmentas žmonių, kurie keliauja, būdami jauni, bet tai yra vienos arba dviejų dienų keliautojai, o mums rūpi tie, kurie atvyksta ilgesniam laikotarpiui“, – pasakojo R. Kapačinskaitė.

Anot jos, Birštono kraštas išskirtinis tuo, kad tradiciškai ši savivaldybė yra tradicinio gydymo kurortas.

„Birštono kraštas yra įžymus tuo, kad jis yra kurortinis jau daug metų ir mes laikomės savo koncepcijos – esame tradicinio gydymo kurortas. Aišku, tai yra visiškai skirtinga nuo to, kokios paslaugos yra teikiamos Didžiojoje Britanijoje arba bet kuriose kitose šalyse. Birštone reabilitacija yra susiejama su SPA paslaugomis arba atliekamos SPA profilio paslaugos, naudojant aukšto lygio įrangą“, – kalbėjo Birštono turizmo informacijos centro vadovė.

„Kainų ir paslaugų kokybės santykis būna vienas iš tų dalykų, kas nulemia Birštono pasirinkimą“, – pridūrė ji.

Birštonas, pasak R. Kapačinskaitės, tikrai turi tai, kas suvilios užsienio valstybių turistus: tai šalčio kamera, kur gydymui pasitelkiama 100–120 laipsnių šalčio temperatūra, gintaro akmens procedūros, saunos, masažai, purvo procedūros, vertikalios vonios, kurias turi tik Lietuva ir Vengrija.

„Turime seniausią džiazo muzikos festivalį Lietuvoje. Kovo pabaigoje vyks jubiliejinis, 20-as, džiazo festivalis, o, kiek teko girdėti, britai yra muzikalūs ir mėgsta muziką, taigi, jie galės įvertinti mūsų festivalį“, – apie kitas pramogas kalbėjo R. Kapačinskaitė.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų