Jaunosioms krepšininkėms – bronzos medaliai

Moksleivių krepšinio lygos finalo ketverto varžybose, vykusiose Vilniuje, puikiai pasirodė jaunosios mūsų miesto krepšininkės. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos-Kūno kultūros ir sporto centro komanda U-18 amžiaus grupėje iškovojo bronzos medalius.

Pusfinalyje Rimos Daunienės treniruojamos merginos po permainingos kovos 64:70 (14:20, 12:21, 16:23, 22:6) nusileido Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinėms.

Šeimininkių statusą turėjusios vilnietės merginos nuo pat mačo pradžios įgijo dviženklį pranašumą (14:3), o po dviejų kėlinių turėjo 15-os taškų persvarą – 41:26.

Po pertraukos panevėžietės sumažino atsilikimą iki 6 taškų (35:49), bet vilnietės laimėjo atkarpą 13:4 (62:39) ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo jau 22 taškų pranašumą – 64:42. Ketvirtajame kėlinyje Rimos Daunienės auklėtinės pademonstravo kovotojų charakterį, sumažino atsilikimą, bet rungtynes pralaimėjo 6 taškų skirtumu.

R. Sargūno SG-KKSC: V. Keburytė 23, E. Mikštaitė 12, J. Oficerovaitė 11, A. Garčinskaitė ir Š. Gudinskaitė po 9.

Nusileidusios pusfinalyje, panevėžietės kovoje dėl bronzos medalių susitiko su Alytaus SRC krepšininkėmis, kurios kitame pusfinalyje pralaimėjo Kauno KM „Žalgirio“ merginoms.

Mažajame finale Panevėžio R. Sargūno SG-KKSC komanda nugalėjo varžoves 65:55 (13:19, 20:19, 16:6, 16:11) ir iškovojo bronzos medalius.

Nugalėtojas į priekį vedė Vestina Keburytė. Komandos kapitonė pelnė 23 taškus, atkovojo 8 kamuolius, 6 sykius suklydo bei išprovokavo 8 varžovių pražangas.

R. Sargūno SG-KKSC: V. Keburytė 23, A. Garčinskaitė 13, Mikštaitė 11, Š. Gudinskaitė 9.

Bronzos medalius iškovojo Agnesė Garčinskaitė, Šeila Gudinskaitė, Ugnė Mikštaitė, Eglė Mikštaitė, Kamilė Grybauskaitė, Emilija Stasiūnaitė, Justina Oficerovaitė, Vestina Keburytė, Erika Misevičiūtė, Saulė Lukoševičiūtė. Merginas treniruoja Rima Daunienė.

Labai atkakli ir permaininga kova vyko finale, kuriame dėl nugalėtojų vardų kovojo panevėžietes pusfinalyje įveikusios Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinės ir antrojo pusfinalio laimėtojos Kauno KM „Žalgirio“ merginos. Vieno taško skirtumu įveikusios savo varžoves 76:75 (17:21, 21:5, 13:17, 25:32) Lietuvos U-18 merginų čempionėmis tapo kaunietės.