Panevėžio rajono meru dar vienai kadencijai išrinktas P. Žagunis. M. Garucko nuotr.

Panevėžio rajone tradicijos nesikeičia – meru išrinktas P. Žagunis

Panevėžio rajone tradicijos nesikeičia – meru išrinktas P. Žagunis

Panevėžio rajone antrasis rinkimų turas intrigos nepateikė ir neperrašė ilgametės rajono politinės istorijos.

Dar vienai, jau penktajai, kadencijai Panevėžio rajono meru perrinktas Valstiečių ir žaliųjų sąjungos deleguotas Povilas Žagunis.  Jo politinių reitingų nesumenkino nė tebesitęsiantis ikiteisminis tyrimas, kuriame prieš porą metų merui buvo pareikšti įtarimai korupcija. Nepaisant to, P. Žagunį mero poste toliau norėjo matyti 60,68 proc. balsavusiųjų.

Už jo oponentą, šiuo metu vicemero pareigas einantį socialdemokratą Antaną Pocių balsavo 37,40 proc. rajone registruotų rinkėjų.

Iš 44 rajone veikiančių rinkimų apylinkių P. Žagunis pirmavo 40-yje. Didžiausio palaikymo valstiečių atstovas sulaukė Pažagienių rinkimų apylinkėje. Čia už P. Žagunį balsavo 81,87 proc. rinkėjų. Daugiau nei 70 proc. balsų meras gavo 13-oje apylinkių – Paliūniškio, Piniavos, Liberiškio, Naujamiesčio, Šilų, Miežiškių, Paežerio, Šilagalio, Velžio, Liūdynės, Pažagienių, Katinų ir Molainių.

A. Pocius pirmavo Sujetų (51,79 proc.), Ramygalos (69,93), Daniūnų (58,49 proc.) ir Vadoklių (70,03 proc.) rinkimų apylinkėse.

Prieš ketverius metus P. Žagunis meru buvo išrinktas jau pirmajame rinkimų ture.

Panevėžio rajonas antrajame ture pasižymėjo didžiausiu rinkėjų pasyvumu. Merą rinko netgi mažiau nei trečdalis – vos 27,85 proc. – rinkėjų.

Tai prasčiausias rinkėjų aktyvumo rezultatas visoje Lietuvoje.

Komentarai

  • tai ir užrakino melioracijos kiemą autobusų šoferiams……. jei nėra sudaroma sąlygų tualeto poreikiams, reiktų svarstyti klausimą dėl viešo transporto eismo stabdymo tuo maršrutu.

  • Niekas nesikeicia ir Ekranas ll sodininku gyvenime,nutarta sodo ribose autobusu stoteles bus tik sodo pradzioje ir gale.Sodininkai ilgai lauke stoteles sodo viduryje Briedzio g.dar palauksite 5 metus,o dabar visi NULIAI mars su agurkais,bulvemis,pomidorais pesciomis iki tu 3 km ribos,o Kaubariskio soduose tai 4 stoteles pastatytos,nes ten yra Autobusu parko sodininku bendrija,o mus tai galima ir vairuotojams kolioti ir nuvezti iki galines stoteles,mes nepraseme,kad Autobusu parkas mus veztu,gerai buvo ir privatus vezejai,ir sustodavo 4 stotelese per visa soda.

  • Tikra tiesa su EKRANAS-2 sodu bendrija,zmones sneka kad reikia kysio,bet kam duoti nezinome,tai ir stoteles viduryje sodo nebus,gal ir surinktume po 1 eura,bet pirmininkas nei buhaltere nesutinka rinkti,tai tikra beda,o gal nuo pavasario dar rengia tuos planus ir kitamet bus ta stotele,gal dar nenumirsime belaukdami.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų