Organizatorių nuotr.

Žiemos orientavimosi čempionate – puikūs rezultatai

Dvi dienas Visagine vyko Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas ilgoje bei estafečių trasose. Varžybose puikiai pasirodė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai, treniruojami Algirdo Šalkausko.

Vaikinų (V14) amžiaus grupėje čempionu tapo Tadas Mackevičius, o Gvidas Burbulis liko antras. Vaikinų (V16) amžiaus grupėje Pijus Jaloveckas užėmė trečiąją vietą. Favoritu laikytas Gytis Dauknys sulaužė lazdą trasos pradžioje ir distancijos nebaigė.

Dvi prizines vietas užėmė ir merginų grupėje startavusios panevėžietės. Miglė Činčikaitė (amžiaus grupė M14) ir Malvina Girinskytė (amžiaus grupė M18) tapo šalies vicečempionėmis

Antą dieną vyko estafečių varžybos. Panevėžio jaunių komanda, kuriai atstovavo Dovydas Šinkevičius, Pijus Jaloveckas ir Gytis Dauknys, užtikrintai aplenkė visus varžovus ir tapo nugalėtoja. Mūsų miesto jaunučių komanda – Salvijus Strolė, Simonas Voroblievas, Džiugas Karvelis – užėmė trečiąją vietą. Nepasisekė berniukams, kurie finišavo pirmi, bet vienas iš jų į paskutinį kontrolinį punktą čiuožė pro finišą, o ten bekontaktė žymėjimo sistema jo neužfiksavo. Panevėžiečių rezultatas nebuvo įskaitytas.

Merginų jaunių komanda, kuriai atstovavo Sandra Maižvilaitė, Ugnė Gabreliūnaitė, Malvina Girinskytė, truputį nusileido šiaulietėms ir liko antra. Trečiąją vietą varžybose užėmė Panevėžio mergaičių komanda, kuriai atstovavo Ugnė Uksaitė, Agilė Kevėnaitė ir Miglė Činčikaitė.

Sėkmingai varžybose pasirodė ir vyresni Panevėžio orientacininkai. Pirmą varžybų dieną savo amžiaus grupėje Jonas Vilkelis tapo nugalėtoju, o Rita Servienė ir Dalius Boguška užėmė trečiąsias vietas.

Antrąją dieną, kai vyko estafečių varžybos, Rita Servienė ir Renata Viksvienė tapo čempionėmis, o Vitalis Mažuolis, Rimantas Serva ir Algirdas Šalkauskas užėmė antrąją vietą. Panevėžiečiai D. Boguška ir J. Vilkelis estafečių varžybose startavo su kitų miestų sportininkais ir iškovojo pirmąsias vietas.

Visagine žiemos orientavimosi sporto slidėmis čempionate jėgas išbandė 250 sportininkų.

Šį savaitgalį Madonoje vyks „Šiaurės šalių susitikimas 2019“. Latvijoje rengiamose varžybose dalyvaus stipriausi Šiaurės bei Baltijos šalių jaunimo sportininkai. M18 amžiaus grupėje Lietuvos rinktinei atstovaus panevėžietė M. Girinskytė.