M. Garucko nuotr.

„Neptūno“ puolimo banga nušlavė „Lietkabelį“

Panevėžio „Lietkabelis“ (7/4) patyrė pirmąją nesėkmę namų arenoje Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“-LKL) čempionate. Šeštadienį panevėžiečiai neturėjo jokių šansų prieš įspūdingai pasirodžiusią Klaipėdos „Neptūno“ (10/2) ekipą – 76:100 (20:30, 21:17, 10:28, 25:25).

Klaipėdiečiai išvykoje laimėjo visas septynerias žaistas rungtynes.

Agresyviai rungtynes pradėję „Neptūno“ krepšininkai netrukus išsiveržė į priekį – 10:15. Panevėžiečiams nesisekė stabdyti svečių puolimo – per pirmąsias 10 minučių Laimonas Kisielius pelnė 7 taškus, o Tomas Delininkaitis – 6. Prieš antrąjį ketvirtį „Lietkabelis“ turėjo dviženklį deficitą – 20:30.

Antrajame kėlinyje iniciatyvos šeimininkų gretose ėmėsi Donatas Tarolis, kurio du dvitaškiai sumažino varžovų atotrūkį iki 8 taškų (28:36). Prieš pat didžiąją pertrauką panevėžiečiai surengė spurtą 8:1 ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 6 taškų (41:47).

Pirmojoje rungtynių dalyje „Lietkabelis“ iš septynių bandymų nerealizavo nė vieno tritaškio, tuo tarpu klaipėdiečiai pataikė net 5 tolimus metimus iš 11 (45% tikslumas).

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje tik blogėjo – trečiasis kėlinys pralaimėtas beveik trigubai (10:28).

Ne ką geresnis vaizdas aikštelėje buvo ir paskutiniame ketvirtyje, kurio metu uostamiesčio ekipa išlaikė savo milžinišką persvarą. Klaipėdiečiai iškovojo triuškinamą pergalę, o Panevėžio ekipai tai buvo vienos blogiausių sezono rungtynių.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 14, Jamaras Wilsonas 13.

„Neptūnas“: Laimonas Kisielius 21, Jerai’us Grantas 14.