K. Kavolėlio nuotr.

G. Kadžiulį prie komandos vairo keičia N. Čanakas

G. Kadžiulį prie komandos vairo keičia N. Čanakas

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas turi naują vyriausiąjį trenerį – juo tapo 42-ejų Nenadas Čanakas.

Serbas prie komandos vairo pakeis nuo sezono pradžios vadovavusį Gintarą Kadžiulį. Trenerių štabe toliau darbuosis Marius Prekevičius, Robertas Kuncaitis ir Algimantas Bružas.

„Norėjome sustiprinti visas grandis, o viena iš jų – trenerių štabas. Pasikvietėme pakankamai patyrusį ir pakankamai gerai žinomą specialistą. Su jo atėjimu mes sudarysime savo žaidėjams geresnes galimybes atskleisti jų geriausias savybes ir paslėpti trūkumus. Manau, kad mūsų žaidimas per artimiausias 4–6 savaites turėtų pradėti ženkliai gerėti. Turime pasiekti tai, kad dabartinės sudėties „Lietkabelio“ komanda žaistų ties savo galimybių riba.

Čanakas yra kylantis treneris, bet jau šį bei tą įrodęs bei laimėjęs kelis titulus. Tai buvo padaryta pakankamai sudėtingomis sąlygomis. Man labai svarbu, kad jis jaunas. Nenadas yra labai motyvuotas, nes tai yra jo pirmas darbas užsienyje. Galvojame, kad trenerio pozicijoje sustiprėsime. Marius Prekevičius daugiausiai dėmesio skirs darbui su gynėjais, o Robertas Kuncaitis toliau dirbs su aukštaūgiais, ką jis puikiai išmano. Trenerio-skauto pozicijoje toliau darbuosis Algimantas Bružas. Turėsime visiškai sukomplektuotą, įvairių kartų ir įvairių patirčių turintį štabą. Šis trenerių štabas ir atskleis dabartinės sudėties „Lietkabelio“ galimybių ribas. Atskleidus visų krepšininkų geriausias savybes, geriau matysime, kur reikia stiprinti sudėtį, jog galėtume siekti užsibrėžtų sezono tikslų“, – apie naujo trenerio paskyrimą „kklietkabelis.lt“ kalbėjo sporto direktorius Jonas Vainauskas.

204 cm ūgio N.Čanakas pats daug metų žaidė krepšinį ir yra gynęs tokių komandų su Berlyno ALBA ar Maskvos srities „Chimki“ garbę. 2005 metais su Kozanio „Makedonikos“ aukštaūgis grūmėsi ULEB taurės finale, kuriame nusileido tuometiniam Vilniaus „Lietuvos rytui“.

Trenerio karjerą N.Čanakas pradėjo 2012 metais ir ketverius metus talkino Dejanui Milojevičiui Belgrado „Mega Bemax“ klube. 2016 m. jį į Belgrado „Partizan“ trenerių štabą pakvietė Aleksandras Džikičius.

Praėjusį sezoną N.Čanakas pradėjo prie Suboticos „Spartak“ vairo, bet greitai paliko šį klubą, nes sulaukė kvietimo perimti „Partizan“ vairą. Su šia komanda specialistas laimėjo Serbijos taurę, kai finale nukovė amžiną varžovę, Eurolygoje žaidusią Belgrado „Crvena Zvezda“.

Šį sezoną „Partizan“ Europos taurėje startavo sėkmingai – nugalėjo kur kas turtingesnį Sankt Peterburgo „Zenit“. Adrijos lygoje komanda įveikė ir Zagrebo „Cedevita“, ir Liublianos „Petrol Olimpija“ komandas, bet po kelių nesėkmių specialistas pasitraukė iš savo pareigų.

N.Čanakas į Lietuvą atvyks ir prie komandos prisijungs penktadienį. Jo debiutas – šeštadienio „Betsafe–LKL“ mače „Cido“ arenoje prieš Kėdainių „Nevėžį“.

 

Komentarai

  • Keitimai. Kadžiulį keičia Čenakas, Čenaką keis Kurtinaitis. o visus Lietkabelio vadus pakeis Vainauskis. Vilniuje buvo pripratę prie nuolatinių keitimų. Todėl Lietuvos rytas peraušo į Rytą, todėl Lietkabelį perkrikštys į Rytkabelį.

  • Kur šiuo metu randasi G.Kadžiulis ??? Reikalingas treneris Liudynės krepšinio komandai !!!!!

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų